Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Ignoruj wątek

  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Czy da się ignorować cały wątek? Tzn. żeby dla przeglądającego był daleko zakopany i nie wyskakiwał. W strategii wiele wątków z niezwykle "problematycznymi" rozdaniami chętnie dodałbym do tej listy albo np. taki flexstyle kiedy trollowi przyjdzie ochota na gryzmolenie. Co do flexa czy innych stanków to można zrobić wątki przypięte...ale na samym końcu listy

    Jeśli jest taka opcja, a ja jej nie widzę proszę o wskazówki. Jeśli nie proszę o rozważenie jej dodania.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ooo to byłoby super

    wtedy może zacząłbym czytać jakieś ciekawsze bo tak to gdzie wejdę to jakieś trole

  3. #3
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    najlepszy post xd

    ps:a mozna wogole zignorowac jedna osobe?
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 25-06-2009 o 06:36

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    W profilu masz "dodaj xx do listy ignorowanych"

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Stanowczo postuluję by wdrożyć w życie pomysł weeskacza.

    Krew mnie zalewa, jak co chwilę w liście nowych postów wyskakuje mi wątek tego psychopaty flexcośtam.

    Oczywiście mam tego trolla na ignorze, ale niestety zawsze znajdą sie jacyś artyści z owsikami w dupie, którzy nie mogą usiedzieć na miejscu, zanim nie wpiszą się w tym genialnym wątku...

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, zainstalowalem cos takiego, nie wiem czy dziala potestujcie
    Wchodzimy do watku ktory chcemy zignorowac i tam klikamy Narzędzia Wątku, a następnie Ignore this Thread. W panelu użytkownika jest link do listy ignorowanych wątków.

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Działa! Wielkie dzięki!

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Great Scott!
    Teraz można wskoczyć do
    DeLorean'a i zobaczyć jak to było w czasach przedflexowych.

    Dobra robota Doli, jednak raz na jakiś czas się za coś weźmiesz.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ooo fajnie ze jest taka opcja zaraz msuze ja wyprobowac

    a dalo by rade rozszerzyc ta opcje na subfora ? Wtedy mozna by niektore z nich do niej dodac i w nowych postach widzialo by sie tylko rzeczyz dzialow ktore czytamy
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 03-07-2009 o 09:50

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Jak np. nie interesuje Cię "Poker na żywo", to przed kliknięciem na "nowe posty", klikasz 2 razy na tą żółtą kuleczke przy tym dziale i cały dział wtedy oznacza się jako przeczytany i nie ma go w nowych postach. Ja tak robię :>.