Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Internet - UPC

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    W zwiazku z czekajaca mnie przeprowadzka przeprowadzilem rekonesans i wychodzi na to, ze jedyna opcja bez wiazania sie na dluzszy czas umowa to UPC. Planuje opcje 5 mbit.
    Pytanie brzmi jak ich lacza sprawdzaja sie w pokerze (czy nie ma poblokowanych jakichs portow uzywanych przez niektore roomy, czy nie rozlacza itd). Generalnie czy wszystko smiga tak jak powiedzmy na neo.
    Pytanie do uzytkownikow UPC
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 21-06-2009 o 18:44

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    wszstko chodzi pieknie, raz tylko nie mailem neta przez godzine w ciagu 7 miesiecy

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Jedyne problemy jakie zaobserwowalem w zwiazku z UPS to klopoty ze zrywaniem polaczenia na turniejach w sieci Ongame. Jesli nie grasz na ongame bierz smialo.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Miałem ich łącza w dwóch różnych mieszkaniach i szczerze polecam, jeżeli tylko obsługują twój rejon to raczej nie ma po co brać pod uwagę konkurencji. Miałem łącza 4 i 10 Mbit, zerwało mi może ze 2 razy w ciągu roku, raczej na krótko. Dodatkowo mają stosunkowo korzystne zasady zrywania umowy w razie nieoczekiwanej przeprowadzki (w przypadku promocji jedynie wyrównanie ceny podłączenia - z ceny promocyjnej na normalną + trzeba załatwić sprawę z 1 miesięcznym wyprzedzeniem, można również próbować odwoływać się w przypadku np. udokumentowanej zmiany miejsca zamieszkania i niemożliwości przeniesienie łącza - brak zasięgu, na nowy adres.)

    Obecnie niestety wspomnianego zasięgu nie mam, korzystam z bezprzewodowego Play-a, którego... delikatnie mówiąc nie polecam do użytku stałego.

    Pzdr.

    --- dodane

    Przy okazji spytam - czy są tutaj użytkownicy Astera? Proszę o krótką ocenę oraz ewentualne doświadczenia ze zrywania umowy, ponieważ minimalny okres u nich to 2 lata...
    Ostatnio edytowane przez Szalu ; 21-06-2009 o 20:37

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja również polecam. Wszystko śmiga jak złe

    Jakiś czas temu był problem z graniem na PS, zrywało połączenia, ale problem został na szczęście rozwiązany

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Polecam Netie



    Nawet przez chwile nie mialem zaciecia

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Nice...
    A ile za to bulisz??

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Mam indywidualną umowę I trochę płacę
    ~300zł że tak powiem :P

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    no to sporo, ale osiągi budzą szacunek

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Film w 2 minuty :P