Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Internet - UPC

  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ale po co ci taki net?

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    pewnie robi za micro providera oraz

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ponieważ pracuje w TV i musze miec wystarczajacy net na przesylanie różnych rzeczy do C+ itp :P no i do tego pirace xD

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Płacisz 300pln za neta, pracujesz w TV i nie stać Cię na kupno oryginałów? Ehh...

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    A kto powiedzial ze sciagam gry czy cos, W wiekszosci mam same oryginaly a sciagam niektore filmy np jak teraz Transformers 1 czesc by przypomniec sobie przed pojsciem do kina na 2 czesc Gier nie sciagam Nie jestem jakims nie wiem jakim piratem :P PS3 kupilem by nie kusilo przerobienie Xboxa
    O albo jakies Family Guy South Park Chłopaki z Baraków i inne seriale tez chetnie pobiore
    Ostatnio edytowane przez Oskarek89 ; 22-06-2009 o 19:51

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,

    Nie chciałem zakładać nowego tematu więc podbiję tutaj. Przeprowadzam się i muszę zorganizować sobie neta. Pytałem na razie w neti i upc i tak:

    1. UPS odpowiedziało mi że nie mają tam sprzętu i nie da rady założyć neta więc ta firma odpada (trochę dziwne bo to centrum Katowic)

    2. Netia napisała że kabla też nie da rady tylko ewentualnie radiówka.

    No i jest problem bo radiówka może być niestabilna a wiadomo jak zerwie połączenie w trakcie sesji to tilt murowany

    Co panowie byście polecili? Radiówka to będzie chyba jedyna opcja z tym że pytanie czy w Neti czy jakimś "jan kowalski S. C."

    pozdro

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    od radiówki lepsze wszystkie playe, orange, plusy itd itp...

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nieprawda

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    poszukaj osiedlowej sieci albo jakiegos innego dostawcy np aster

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Co panowie byście polecili? Radiówka to będzie chyba jedyna opcja z tym że pytanie czy w Neti czy jakimś "jan kowalski S. C."pozdro
    Mam od samego poczatku radiówkę typu właśnie "jan kowalski S.C" i jestem strasznie zadowolony płacę 20zł/mc...ściagajac torrentem mam transfer max kolo 330KB/s, a emule(po drobnej konfiguracji) 120KB/s przy uploadzie 2kb/s! Także oblukaj w okolicy dachy/okna na których będa anteny i pytaj o adres do "admina" Pzdr