Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Mam pytanie ile VIP punkow dostaje sie za kazdy 1$ rake na turniejach. Pytam bo chce obliczyc ile sitow za 10$ musial bym rozegrac zeby dostac 500 euro bonusu (6000 VIP points)?
    Jesli chodzi o gre na stolikach to znalazlem info ale turniejowy rake dalej jest dla mnie zagatka
    Mam tez pytanie dla jesli chodzi o rakeback, znajomy mi mowil ze jest przyznawany po wyrobieniu 10k VIP points/m-ac i wynosi 30%. Niestety wiarygodnosc mojego 'zrodla- wyceniam na>50% i bede wdzieczny za ewentualne sprostownie tego stwierdzenia.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez FlushGordon Zobacz posta
    ale turniejowy rake dalej jest dla mnie zagatka
    strasznie mi sie to spodobalo szkoda ze nie napisales oddzielnie byloby jeszcze zabawniej

  3. #3
    [QUOTE=FlushGordon;269612]Mam pytanie ile VIP punkow dostaje sie za kazdy 1$ rake na turniejach. Pytam bo chce obliczyc ile sitow za 10$ musial bym rozegrac zeby dostac 500 euro bonusu (6000 VIP points)?

    ehh koledze sie chyba szukac nie chcialo ze strony UNIBET:"Punkty VIP są przyznawane także za udział w turniejach. Gracze otrzymują 2 punkty VIP za każde euro wpłacone w ramach opłat turniejowych za każde €1 opłaty turniejowej, w zależności od dziennego kursu dollar-euro."

    pozdrawiam