Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 142
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Witam kolegów i koleżanki.

    Wzorem jakiegoś forum, które kiedyś podpatrzyłem, proponuję abyśmy wpisywali tutaj swoje weekendowe wyczyny na cashach. Opisy bardzo ciekawych, soczystych stolików itp.

    Weekend wiadomo, więcej czasu do gry i więcej graczy wpadających na stoły tylko i wyłącznie dla rozrywki. Udanego weekendu. Tego i następnych.

    PS. Na tamtym forum ludzie wpisywali sumy, ale rozumiem, że nie każdy chce się tym chwalić. W takim przypadku można wpisywać ilość rąk i zarobionych BI bez podawania stawek.

    Ja zaraz zaczynam sesję.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A co tu dużo pisać. Weekend to dla mnie "najgorszy" okres w tygodniu. Najbardziej tiltogenny. Wtedy gram bardzo długie sesje i właśnie wtedy, tak z raz na kwartał, zdarza mi się popłynąć np. na 10BI (PLO/PLO8) w ciągu jednego dnia. Dobra wiadomość jest taka, że jednak trochę częściej mam takie swingi w przeciwnym kierunku.

    jdx

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    470 rozdań, +1.5BI.

    Ale w jednym rozdaniu zrypałem za BI - http://forum.pokerzysta.pl/texas-hol...tml#post269447
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 20-06-2009 o 12:27

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Najwiecej improwizujacych artysow pokera jest chyba w piatek wieczorem:]
    Chyba po ciezkim tygodniu pracy lubia sobie otworzyc piwko i zalaczyc pokera:]

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Najwiecej improwizujacych artysow pokera jest chyba w piatek wieczorem:]
    Zdecydowanie tak!

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    na micro jest wieczny weekend

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Weekend to dla mnie "najgorszy" okres w tygodniu. Najbardziej tiltogenny.
    Skąd ja to znam niedzielni szpece o statach 80/0/0 załatwia każdego a we współpracy z riverstarsem to juz nawet nie ma co marzyc o wygranej ...no ale im musi spadac bo juz by za tydzien nie zagrali przeciez

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Skoro się mamy chwalić dzisiejszymi wynikami to się pochwalę :P

    Ponad 800 rozdań i -3BI

    Drawów w chuj i weszły tylko 2 - oczywiście 1 wtedy gdy donk często blefujący miał fulla, no bo jakżeby inaczej - w końcu trzeba było donka opłacić a BM tu jest perfekcyjny.

    Za to im np doszło do koloru gdy miałem 2 pary i dużo kasy włożone.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Ja wczoraj z rana wjebalem 1/3 rolla i na tym sie moja weekendowa gra zakonczyla.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    bm?