Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
  1. #81
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ej lepiej nie

    Ale pamietaj ze to ze bedziesz nieskończenie pechowym krupierem -->0

    a to ze jednak chociaz raz wyrzucisz parzysta -->1

  2. #82
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    ale teraz podam sposob ktory wedlug mnie daja 100% ze wygrany dowolna kwote , ewentualnie prosze, aby ktos pokazal mi blad w moim rozumowaniu

    Pozdrawiam
    W Twoim poscie nie bylo nic ze to tylko teoria, ja pokazlem Ci gdzie w rzeczywistoci teoria nie zadziala. Nie wiem czego ode mnie chcesz...

  3. #83
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18

    Ale pamietaj ze to ze bedziesz nieskończenie pechowym krupierem -->0

    a to ze jednak chociaz raz wyrzucisz parzysta -->1
    No wlasnie i tutaj wkraczamy w dyskusje o nieskonczonosciach i granicach ;P
    ,na ktore jeszcze nie jestem gotowy

  4. #84
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    ... Tu była rozpatrywana sytucja teoretyczna nieskonczony czas i bankrol...
    Zakladajac ze masz nieskonczony czas i bankroll to na cholere Ci jeszcze jakies gupie gierki? Ja bym ten czas i kase chyba jakos lepiej spozytkowal

  5. #85
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    ale teraz podam sposob ktory wedlug mnie daja 100% ze wygrany dowolna kwote , ewentualnie prosze, aby ktos pokazal mi blad w moim rozumowaniu

    Pozdrawiam
    W Twoim poscie nie bylo nic ze to tylko teoria, ja pokazlem Ci gdzie w rzeczywistoci teoria nie zadziala. Nie wiem czego ode mnie chcesz...
    własnie do tego zmierzałem ze nie czytasz tematów całych lub czytasz nie uważnie pisze dlatego ze

    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    Co do systemu martyngalow, to nie dzialalby on nawet przy nieskonczonym kapitale i nieskonczonym czasie. (Niestety jest to bardzo trudne dla intuicji, nawet nie probuje podejmowac sie tlumaczenia, bo wiem, ze to sie zamieni we "flame war", kto jest zainteresowany sam poszuka i sprobuje zrozumiec).

    Co do Massci : DO KSIAZEK ! (jak poleca Kakashi )

    Pozdrawiam
    I moj post nawiazuje wlasnie do tego bo sie nie zgadzam z tym ze przy neograniczonym kapitale i czasie system nie zadziala

  6. #86
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Ale oczywiscie to co pisze nie musi byc wiarygodne i mogę gdzieś się mylić dlatego postaram się dokładnie dowiedziec od jakiegos matematyka z uczelni czy rozumowanie jest poprawne i wtedy mysle ze inny juz uwierza

    Lub sam zrozumie w którym miejscu popełniam błąd

  7. #87
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Spytam z czystej ciekawości, bo w sumie roulletka mnie wogule nie ciągnie. Gdyby obstawiać z progresją (podwajanie, potrajaniem czy nawet do potegi) aż do limitu jakie jest w kasynie. Obstawiać jednocześnie:
    czerwone, parzyste (ten sam system) oraz jakiś inny system do obstawiania tuzinów i rzędów (albo po 2, albo po 1, ale z większą progresją).

    Obstawiamy 4 niezależne zdarzenia:
    czerwone, parzyste, pierwszy dwa rzędy i tuziny, czy przy takim założeniu da się wyjść na plus? Czy jednak losowania: czarne, nieparzyste, 3 tuzin i 3 rząd po 30 losowań pod rząd mnie pogrzebią ....

    Czy grał ktoś w ten sposób?

  8. #88
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    mysle ze tak grajac nadal istnieje szansa ze przegrasz, ale napewno bedzie ona bliska zeru poniewaz bedzie wtedy musiala np wypasc kilka razy czarna nieparzysta liczba z 3 rzedu z 3 kolumny z przedzialu 19-36
    a szansa ze to zajdzie to kilka razy pod rzad sprowadzi sie do tego ze praktycznie musi wypasc kilka razy ta sama liczba


    Ale oczywiscie nadal moze nas zajechac to ze wypadnie 15 razy czerwone bo przegrywanie idzie szybciej niz wygrania bo wygrywamy tylko podstawowa stawke