Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Da sie tam to grac? :P Wkurza mnie to ze chce podjac jakas akcje a tu nagle mi inny stolik wyskakuje...
    Moge grac max 5 stolow :P na laptopie :P
    Czy wylaczenie opcji by wyskakiwal stolik bedzie ok? Chyba nie bo wtedy bede musial sam szukac stolika z akcja tak?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Jakis program czy cos istnieje na to pls? :P bo to wazne ;p

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Musisz to jakoś upchać na monitorze. Zdarzało mi się 9 tablować (też na laptopie) i wychodziło coś takiego: http://i39.tinypic.com/24quza0.jpg
    Na codzień gram ok. 4 stołów i na luzie wyrabiam, a stół gdzie mam ruch nie wyskakuje tylko świeci na pomarańczowo na pasku.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Czyli opcje wyskakiwania stołów gdzie jest akcja masz wyłączoną? bo mi tak wyskakuje i gdybym mial tak 9 stolow jak Ty to przy wyskoczeniu tego stolu z samej gory nie klikne na srodkowy :P No nic bede gral 4 stoły bo tak mozna grac spokojnie

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Mam to zaznaczone, ale powiem Ci, że różnie z tym bywa. Czasami stolik wyskoczy, czasami nie. No i 9 stołów nie ma co tak grać - szkoda nerwów .

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ok Dzieki
    Pozniej jeszcze 6 sprobuje :P na razie idzie dobrze na 4 :P

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    polecam programik pokerwin v0.4 mozesz zmniejszac jeszcze bardziej stoly, ja na lapku easy gram 6 z malym nachodzeniem na siebie poszczegolnych stolikow

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    17
    Ja ożywam programiku poker win pozwala zmniejszyć stoliki z everka do 420x340 jeśli wam nie odpowiada ten program to jest jeszcze donresizer niestety nie mogę znaleźć żadnego zrzutu ekranu a aktualnie nie gram tam.
    BonusHunting.pl PokerWin

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ok Thx ale jednak przeniosłem sie na DoylesRoom xD

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Oooo, dzięki wielkie Panowie, a ja się od 2 lat w sumie męczę na tych bydlęcych stołach .