Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Problem jest taki, że do osiemnastki brakuje mi jeszcze roczek

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    silesia
    Posty
    84
    Idz do ojca powiedz ze potrzebujesz 10k na inwestycje lepsza niz inwestowanie w gielde, fundusze itp. Zrob 'biznes-plan' i zapytaj go czy chce zainwestowac w to o wiele bardziej dochodowe przesiewziecie... I problem z glowy! Z tych drobiazgow to i za 5 lat nie wiele bedzie
    pzdr

  3. #13
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Uwielbiam ludzi, którzy traktują innych protekcjonalnie tylko dlatego, że są kilka lat starsi.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    po co sie brac za cos co jest dozwolone dla pelnoletnich ? jesli jest przepis ze od 18 to lepiej poucz sie przez ten rok zdaj mature i wtedy bedziesz mogl zainwestowac (chocby z pieniedzy z 18stki czy za dobre oceny na swiadectwie ) nawet 120zl ktore nie beda dla Ciebie takim dyskomfortem psychicznym i materialnym a jak sie tak nie mozesz doczekac to tak jak propozycja wczesniej popros tate na pewno sie ucieszy i Ci z checia pomoze

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    (w wakacje popracuj w macu lub roznoszac ulotki, zarobiona kaske daj jakiemus zaufanemu pokerzyscie zeby ci zrobil transfer $ na twoje konto pokerowe i juz ) - nieoficjalna tajna wersja jak szybko zbudowac bankroll nie grając freerolli bez pol roku

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Ja tak zaczynałem więc moge ci napisać, jak mi poszło. udało mi sie rozegrac 5$ od pokerstars i 3$ od pacyfik. Mi odpowiadały cash table, na sitach traciłem. Nie moge ci napisać, jak zwiększyć taką kase, bo po paru miesiącach zdałem sobie sprawe, że miałem tez dużo szczęścia. Napisze jednak co na pewno nie zaszkodzi, choć pewnie ameryki nie odkryje. Przede wszystkim cierpliwość. Potrafiłem siedzieć po 8 h na jednym stole i zrzucać w każdych podejrzanych sytuacjach, nawet mocne karty. Nie wiem jak grałem, czytałem coś o ss i była to dla mnie dość naturala i oczywista taktyka. Więc tylko AA, KK, AK i może QQ. Tylko jako pierwszy, jak ktoś przedemną podbijał to wszystko oprócz AA zrzucałem(chyba). Miałem takie założenie, że swojej kasy nie będe inwestował a bonusy bez depozytu były troche za bardzo... rozpieszczające, nie potrafiłbym szanować takich pieniędzy(choć wspomniane wcześniej dolary to prezent) i dobrze zrobilem. Miałem motywacje do nauki i dopiero teraz staram sie wyciskać z bonusów ile sie da.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja zacząłem od $50 od wygwiazdkowanego serwisu i nie przypominam sobie, by ktoś mnie tam o wiek pytał.

  8. #18
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Dane swoje muszę wpisać w tym i datę urodzenia: i tutaj pytanie czy lekko naciągamy i podajemy nieprawdę, co w świetle prawa...

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Dane swoje muszę wpisać w tym i datę urodzenia: i tutaj pytanie czy lekko naciągamy i podajemy nieprawdę, co w świetle prawa...
    Przecież każdy room wymaga od grających na prawdziwe pieniądze pełnoletności, serwisem gwiazdkowym się tak przejmujesz, a roomem już nie? Albo albo...

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Przede wszystkim w wygwiazdkowanym serwisie jeśli chcesz dostać bonus to musisz wysłać im skan dowodu osobistego...

    Wpłać może 10-15$ na Pokerstars - jest tam NL2 9-osobowe (blindy 0.01/0.02) i siadasz z 1$ (to jest minimum) i masz 10-15BI. Poza tym poniżej 1$ puli nie biorą tam WOGÓLE prowizji więc fajnie się na tym wychodzi. A co do samej gry to nitujesz, starasz się łapać sety z tym że nie możesz płacić dużo za oglądanie flopa, poza tym napierdalasz mocne ręce albo allinujesz sie z nimi pf i jakoś to będzie