Strona 83 z 111 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1103
  1. #821
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    od 10 lat nie wygralismy w lidze z Arsenalem
    zdecydowanie najbardziej nie lezacy nam team z wielkiej 4
    bedzie ciezko, jak zwykle bedziemy nastawieni na kontre, ale brak torresa powoduje ze praktycznie nie ma kto z tej kontry strzelic
    ostatnio torresa zastapil Keane ale wiadomo co z nim....
    Zakładając ze Arsenal zagra tak jak z MU i CFC to wygląda na to że Liverpool będzie miał powody do radości na Emirates. A jeśli będą grali z kontry to zapewniam Cię ze Ngog sobie poradzi z obrońcami jeśli będą się tak genialnie ustawiać jak w dwóch ostatnich meczach... także sam się zastanawiam czy oglądać ten mecz bo w razie czego trzeciej porażki z rzędu nie wytrzymam.

  2. #822
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Soprano z tym od 10 lat to Ci sie troche przesadzilo. Mam juz w pamieci 2 mecze za czasow Rafy gdzie ich w lidze pocisnelismy, Mellor w doliczonym na 2:1 i Garcia w innym meczu na 1:0 tez w koncowce. Cos jeszcze tam pewnie wygralismy, na pewno z CL ich wyeliminowalismy.

    Mega Ci zazdroszcze ze na takich derbach byles. Typowy mecz walki, moze malo sytuacji bramkowych ale ja takie mecz bardzo lubie.

  3. #823
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    chodzilo mi o mecze wyjazdowe

    my mistake

  4. #824
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    jakby jutro udalo sie wygrac na emiratach.... eh
    A kto jutro gra, fankluby? Jeżeli tak to powodzenia, a w środę mam nadzieję ze, jednak Arsenal zainkasuje 3 punkty

  5. #825
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    A kto jutro gra, fankluby? Jeżeli tak to powodzenia, a w środę mam nadzieję ze, jednak Arsenal zainkasuje 3 punkty
    Czepiasz sie nieistotnych szczegolow, ale tonacy brzytwy sie lapia

  6. #826
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    eh pamietam ze przed derbami bylem pewny ze mecz jest w srode, ale w Uk po meczu w neidziele czytalem jakas gazete i bylo napisane ze we wtorek jednak jest mecz... albo cos mi sie pomylilo

    no ale jeden dzien wiecej wolnego to na plus dla nas, bo ponad godzine w 10, do tego mascherano, Kuyt czy Insua zostwili kawał serca na boisku

  7. #827
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    a swoja droga czemu kuyt nie gra w ataku?

    swego czasu w lidze holenderskiej (feyenoord??) byl mega napadziorem stzrelajacym sporo goli a benek zrobil z niego prawego pomocnika harujacego na calej dlugosci boiska (fakt ze ma do tego predyspozycje, wytrzymalosc itd.)

    ale szczegolnie teraz w przypadku kontuzji torresa mysle ze moglby sie sprawdzic zamiast ngoga, a na skrzydlo benayoun/babel?

  8. #828
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wielu kibicow sie zastanawia...

    to samo zrobil z Cisse, gosc ktory jest typowym grajkiem na szpicy, grał u nas na prawej pomocy...

    benek lubi grac 5 pomocnikami i 1 napadziorem wiec wiadomo ze Torres gra na szpicy, za nim wysoko Gerrard; jak dzieciak jest kontuzjowany to zwykle Ngog wskakuje na jego miejsce
    rewelacyjnego prawego pomocnika nie mamy, dlugo nie bedziemy miec (patrz finanse) i jest to takie troche zapychanie dziury

  9. #829
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    on ma ich na codzien,ma jakas swoja koncepcje, a nie wierze ze nie konsultuje tego z zainteresowanym zawodnikiem

  10. #830
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cisse mowil ze chcialbny grac w ataku ale niestety trener wystawia go na pomocy

    Kuyt mowi ze moze grac tu i tu i sie podporzadkuje taktyce trenera w 100%
    HERO