Strona 58 z 111 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 1103
  1. #571
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    ale to co zrobila Barcelona to 'ja pierdole'.
    Messi pokazal za to jak sie kiwa i prowadzi pilke... Iniesta mu duzo nie ustepowal... Szkoda ze Ronaldo nie zagral calego meczu bo Messi zdecydowanie sie rozszalal w 2 polowie jak CR juz nie bylo.
    Oboje wrocili po kontuzji, ale Messi zaprezentowal sei duzo lepiej.
    No rzeczywiście barca zaszalała...... i nie porównuj 3 miesięcznej kontuzji z 1 tygdniową, chociaż może to właśnie pokazuje jak orientujesz się w temacie. Mecz mimo wszystko delikatnie dla Barcy. Gratuluje i czekam na rewanż. Hala Madrid !

    A co do Reiny, to ma pecha, że w Hiszpanii jest Casillas. jest w top10 ale do top5 troche za niski jak dla mnie

  2. #572
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta



    czasem nie na odwrot? Ograc tak arsenal malo kto potrafi
    Ogladales mecz, czy znaszz tylko wynik?

    Chelsea miała duzo wiecej szczescia w tym meczu niz Barca z Realem.

    Nie chce im nic odbierac, ale to Arsenal dominowal w tym spotkaniu i wynik zupelnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania.

    Pozdrawiam

  3. #573
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Eeee, CFC zagralo bardzo dobrze i jednak Arsenal byl 'bity'. Cech nie mial za duzo roboty... Faul slusznie odgwizdany. Choc Arsenal nie powinienen przegrac 3:0, choc moim zdaniem byl druzyna slabsza. Fabregas wydawal mi sie wczoraj malo widoczny..

    Barca 1sza polowe rzeczywiscie troche przespala, ale to co zagrali w 2 polowie, i to jak zagrali w 10 to mistrzostwo swiata. Za cholere nie bylo widac ze grali w oslabieniu.
    Szkoda ze Messi i Ronaldo nie wykorzystali swoich szans na strzelenie bramki.

    CFC niech sie boi jak znowu trafi gdzies w LM na FCB bo znow ich wywala

  4. #574
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Eduardo nie dotknal Cecha przy tej bramce Arshavina. Machnal noga to fakt, ale gol byl prawidlowo zdobyty.

  5. #575
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    What? Dotknal noga pilke gdzie cech byl w lekkim wyskoku a niski nie jest, to teraz gdzie jest granica jak wysoko mozna podniesc noge w pilce noznej?!?

    Dlatego tez ja cech wypuscil z rak. Faul byl nie za to ze go Eduardo kopnal, tylko za to ze za wysoko podniosl noge....

  6. #576
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Ogladales mecz, czy znaszz tylko wynik?

    Chelsea miała duzo wiecej szczescia w tym meczu niz Barca z Realem.

    Nie chce im nic odbierac, ale to Arsenal dominowal w tym spotkaniu i wynik zupelnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania.
    lol. Chelsea byla o klase lepsza, kontrolowala przebieg calego spotkania, a lubujacy sie z wchodzeniem z pilka do bramki zawodnicy arsenalu byli wyjatkowo bezradni i totalnie bez koncepcji, takie tam bieganie jak chlopaki na podworkach. A stwierdzenie, ze " arsenal dominowal " to przyklad wiekszej abstrakcji od uznania Reiny lepszym od Buffona. Zaczynam sie zastanawiac, czy to moze jednak Ty nie ogladales tego meczu, bo przeczytalem Twoj post z dziesiec razy i za kazdym razem brzmial absudralnie ...

  7. #577
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    hmm, Chelsea oddała pierwszy strzał na bramke w 40 minucie.

    Strzelia jedna bramke od poprzeczki i slupka, dostala w prezencie swojaka od slupka i to ma znaczyc o jej klasie?

    Oczywiscie po sytuacji 2-0 Arsenal sie odkryl i zrobil sie zupelnie inny mecz.

    Nie jestem fanem zadnej z tych druzyn i patrze obiektywnie, nie zalezy mi na przyznaniu mi racji, mozesz sobie myslec co chcesz. Chelsea miala w tym meczu wiecej szczescia niz klasy.

    Pozdrawiam

  8. #578
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Lol, 2 dostali w prezencie, bo cisneli i zmusili arsenal do bledu... Tak to jest jak sie atakuje...

    Czyli LFC tez dostalo w prezencie 1sza bramke bo jak Masca strzelal to sie pilka odbila ?

    I na temat zbyt wysoko uniesionej nogi Eduardo juz sie nie wypowiadasz? Arsenal wjebal ten mecz i jak to mowili na sky sports: youngsters have failed the test...

  9. #579
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    lol?

    Jak tak wyglada cisnaca Chelsea to zaczynam sie zastanawiac, czy dadza rade wygrac w tym roku lige.

    Wysoko podniesiona noga jest gwizdana jak stwarza zagrozenie dla przeciwnika, a w tym wypadku Cech miał lekko ugięte ręce w łokciach 30 cm przed swoja klatką piersiową.

  10. #580
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta

    Czyli LFC tez dostalo w prezencie 1sza bramke bo jak Masca strzelal to sie pilka odbila ?
    tak, taka bramka nazywa się "fart"

    Moze mi powiesz, ze jakby pilka wpadla do siatki po tym rykoszecie od klaty Lapmarda to byłby czysty skill?