Strona 1 z 111 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1103
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Jest już ustalony terminarz rozgrywek, znanych jest kilka ruchów transferowych więc pora utworzyć temat dla zbliżającego się sezonu. Tutaj możecie przeczytać terminarz z podziałem na klub. Arsenal rozpoczyna meczem wyjazdowym z Evertonem.

    A skoro nowy sezon to i propozycja nowych zakładów .
    W porównaniu z poprzednim sezonem tak jak wspominałem proponuję jedną zmianę oraz jedno doprecyzowanie.

    Oferowany Pakiet (jednostka rozliczeniowa Jack Daniels)

    1. Miejsce w lidze: 0,7L (w przypadku zdobycia mistrzostwa 1L)

    2. Zdobycie pucharu:
    Liga Mistrzów: 0,7L
    Puchar Anglii: 0,7L
    Puchar Ligii Angielskiej: 0,5L

    3. Mecze ligowe i pucharowe:
    wygrana u siebie: 0,5L (w przypadku różnicy bramek =>3 0,7L)
    wygrana na wyjeździe: 0,7L (w przypadku różnicy bramek =>3 1L)
    wygrana na terenie neutralnym: 0,5L (w przypadku różnicy bramek =>3 0,7L)
    UWAGA: W meczach pucharowych zaliczamy wynik po 90 minutach (czyli bez dogrywki i karnych)

    4. Skuteczniejszy atak w meczach Premiership: 0,5L (w przypadku najlepszego (samodzielne przodownictwo) ataku w Premiership 0,7L)

    5. Lepsza obrona w meczach Premiership: 0,5L (w przypadku najlepszej (samodzielne przodownictwo) obrony w Premiership 0,7L)

    Wygrane z punktów 2 i 3 rozliczamy na bieżąco.
    Wygrane z punktów 1, 4 i 5 w formie podsumowania po zakończeniu sezonu.

    Standardowo jestem gotowy przyjąć zakłady po 1 pakiecie na każdy klub Premiership.

    Rezerwacje dla stałych uczestników zabawy:
    Liverpool: Soprano
    Manchester United: LosAdamos
    Chelsea: Jager
    Czekam na potwierdzenie lub uwagi odnośnie zaproponowanego pakietu.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Kirek ja chetnie przyjme z Toba delikatnego sidebeta o to kto bedzie wyzej w tabeli na koniec sezonu.

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dlaczego Losadamos ma zajęty Man Utd?? Ja tez chcę siurbeta przyjąć!!

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Kirek,

    Deal!

    Pozdro.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    lesmian sorki ale więcej zakładów na jeden klub nie przyjmuję
    Jack Daniels tłumaczyłem Ci to już rok temu i nic się w tej sprawie nie zmieniło. Ponownie przypomnę że na tym forum jest więcej fanów klubów z Premiership. Wystaw jakiś pakiecik a istenieje duże prawdopodobieństwo że znajdziesz chętnych do zabawy.
    losadamos Deal!

    Z rynku transferowego: Arsenal pozyskał środkowego obrońcę Belga Thomasa Vermaelena. Po ostatnim sezonie gdzie współpraca obrońców zbyt często kulała jest to dość uzasadniony ruch, z drugiej strony jest to już piąty środkowy obrońca w składzie. Choć może bardziej czwarty bo wątpię w powrót Sanderosa z wypożyczenia, dodatkowo sporo jest spekulacji na temat odejścia zarówno Galasa jak i Kolo Toure. Mam nadzieję że okaże się wzmocnieniem dla pierwszego składu i przyczyni się do zdobycia przeze mnie kilku JD za najlepszą obronę w lidze

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No więc wystawiam pakiecik! Kto jest chętny?? Mój Man Utd kontra Liverpool/Arsenal/Chelsea czy ktokolwiek inny. Czekam na propozycje!

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Glen Johnon oficjalnie u nas

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    No więc wystawiam pakiecik! Kto jest chętny?? Mój Man Utd kontra Liverpool/Arsenal/Chelsea czy ktokolwiek inny. Czekam na propozycje!
    A co powiesz na 3 sidebety - kto wyzej w PL, CL i FA CUP ??
    Co prawda wolalbym przeciwko Arsenalowi, Liverpoolowi, ale co tam...

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    a moze poza czolowke wyjdziemy? ktos chetny na jakis zaklad spoza top4? ja jak pisalem siedze w birmingham, wiec jakis sensowny zaklad przyjme na ville

  10. #10
    eLPe, ja chętnie - Twoja AV vs moje Man City. Kto wyżej na koniec sezonu - 0,7l JD??