Strona 24 z 111 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1103
  1. #231
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    zadne problemy, tylko nasz kontrakt z nimi wygasa na koniec tego roku i prawdopodobnie od rpzyszlego bedizemy miec logo innego sponsora na koszulkach.

    Nowym sponsorem podobno ma byc Standard Chartered

  2. #232
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie wiem jaki problem..carlsberg placil 7,5mln..ten bank chce dac 15mln..

    manu wygral..teraz to liverpool raczej jeszcze wiecej gazu bedzie chcial dac..dawaj,dawaj

  3. #233
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ok ruszamy, cieszy mnie obecność babbela w składzie, pokładam w nim nadzieje przed tym sezonem, gero rzeczywiscie ozdrowiał, 3 punkty one time

    jak tak patrze na lawke liverpoolu to zaczynam sie troche martwić, benio mógł choć jednego gościa z realu wziąć,

  4. #234
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    49
    no gdyby nie blazen gomes bylo by 2:0 ale czlowiek przezorny i bral poduwage ze fartaly z liverpoolu strzelaja z karnych i po doliczonym czasie postawil 2 kuponik 2:1 kursik 16.5 heh

    wogole jak liverpool bedzie tak gral dalej to niebeda nawet w top10 ... a karteczek juz tez ladnie nalapali ...

  5. #235
    masz racje ice patrzac na dzisiejszy mecz Liverpoolu i ich kadre,patrzac obiektywnie Liverpool w ty sezonie po za pierwsza 4!

  6. #236
    Ale Reina ladnie bronil. W 1 polowie moglo byc 3:0.

    Co do pozycji w tabeli nie dramatyzujmy, poza arsenalem zaden zespol z 4 nie pokazal niczego nadzwyczajnego i wszyscy sie meczyli.

    Ktos wie kiedy zaplanowany mecz United Liverpool ?

    Jak dla mnie to sa zawsze mecze sezonu.

  7. #237
    Nawet mi sie nie chce was komentowac, jedynie rok temu Liverpool zanowotal dobry start, a tak zaczelo sie jak zaczelo. Pozatym w pop sezonie byl taki sam wynik wiec wystarczy poprawa ze Stoke itp i bedziemy mistrzami.

  8. #238
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    bez przesady..jak pisalem wczesniej liverpool z poczatku sezonu zawsze marnuje duzo punktow..ja jestem bardzo zadowolony z >2,5...

    rok temu takze bylo 2:1 dlaczego mialoby sie cos zmienic :P
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 16-08-2009 o 18:24

  9. #239
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Vince - MC się specjalnei nie męczył, jak dla mnie oni jednak już teraz wbijają się do ścisłej czołówki i termin big 4 przestanie obowiązywać

  10. #240
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    49
    dobra dobra tylko ze ten mecz byl naprawde slaby w ich wykonaniu do tego juz na dzien dobry Carragher rozbil glowke Skrtel plakal ze go tez geba boli do tego pare zoltych kartek niewrozy ze bedzie latwo szczegolnie jak nie ma co sie ukrywac dlugiej lawki nie ma