Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Ponad tydzien temu zalozylem konto w Bodogu, wplacilem troche ponad 1k$. Zdazylem zagrac w ciagu 2 dni jakies 1,1k rak FR NL 50/25 po czym moje konto zostalo zablokowane i zostalem poproszony o scan dowodu z trescia ze przechodze standardowa wertyfikacje. Nie mam skaneru a ze czasu tez nie mialem wyslalem im po 2 dniach i dostalem wiadomosc ze mam do nich zadzownic.
    Zadzwonilem pani porozmawiala ze mna i powiedziala ze w ciagu kilku minut konto zostanie odblokowane .
    Po dwoch godzinach konto bylo dalej nieaktywne no to wyslalem meila z pytaniem co jest grane, zdziwilem sie gdy uslyszalem ze Twoja dokumentacja zostanie poddana przeglądowi w ciągu najbliższych 12-24 godzin.
    Minely kolejne dwa dni i konto dalej zablokowane >.< ,no to kolejny mail do nich i kolejna odpowiedz ,ze jest w trakcie przegladu... a takie cusik u nich trwa 12-48h...
    Po kolejnych dwoch dniach to samo i tym razem odpowiedz ze moje dokumenty przeslali do dzialu bezpieczenstwa i znow im zejdzie....


    mial ktos takie cos ? to u nich normalne ?oO dlugo to moze jeszcze potrwac ....?
    uwazalem bodoga za powazny room

    odrazu mowie
    -konto jest moje
    -nie gralem zadnych HU itp
    -wplata byla robiona z mojego MB
    -nie robilem zadnej wyplaty

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Jak nie masz skanera to zrob zdjecie dowodu/paszportu i wyslij im zamiast zakladac topic na forum.

  3. #3
    heh napisalem ze wyslalem im po dwoch dniach

  4. #4
    Ja przesyłałem im kiedyś skan dowodu przed wypłatą dobrowolnie, bo przeczytałem, że takie mają procedury.

    Natomiast w twoim wypadku jest to bardzo dziwne.
    Jeżeli masz czyste sumienie, to napisz im, że dajesz im maks 12 godzin na rozpatrzenie sprawy. W innym wypadku poinformuj ich, że opiszesz sprawę na forum 2+2 i na największym polskim forum pokerowym.

    Dwa razy miałem spięcia z roomami - przewlekanie wypłaty - i dwukrotnie po takim mailu w ciągu godziny miałem kasę i przeprosiny.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    a po co sie tak rzucac i odrazu bez sensu straszyc ich,bodog to solidna firma i jesli wszystko jest wporzadku ze storny gracza to nie ma takiej opcji zeby nie odblokowali,choc dziwna sytuacja,bo ja jak kiedys grywalem u nich to bodajze nie przesylalem zadnych dokumentow a wyplacalem,co prawda rejstrowalem sie u nich z dwa lata temu i mogli miec wtedy jeszcze inne procedury,badz po prostu losowo sprawdzaja,a po zatym nawet jesli teraz poczekasz dluzej to napewno odblokuja,a co wiecej w porownaniu z innymi roomami zaoszczedzisz czas w przyszlosci na szbkosci wyplat bo maja obok PS najszybsze,a wiec luzzz

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    a co wiecej w porownaniu z innymi roomami zaoszczedzisz czas w przyszlosci na szbkosci wyplat bo maja obok PS najszybsze,
    Że co?? To może kiedyś mieli za tych Twoich czasów, bo ja średnio czekam kilkanaście godzin zanim kasa dojdzie na konto Z PS się zgodzę, ale obok niego postawiłbym już np.Party, gdzie kilka chwil i kasa jest.
    O Bodogu też nic złego powiedzieć nie mogę, kontakt z supportem dość szybki jak o coś pytałem itd... Zaczekałbym z tym atakiem na Nich, spokojnie, nie siejmy paniki, pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez danielos_87 Zobacz posta
    Że co?? To może kiedyś mieli za tych Twoich czasów, bo ja średnio czekam kilkanaście godzin zanim kasa dojdzie na konto Z PS się zgodzę, ale obok niego postawiłbym już np.Party, gdzie kilka chwil i kasa jest.
    nie kojarze jakos jak jest na PP,ale na Bodog co prawda fakt bo dawno tam grywalem,ale zdarzalo sie ze byly do godziny,max do paru godzin,choc jak to nieraz bywa zalezy pewnie tez kiedy sie wbije w sesje,a to by bylo w porownaniu z czolowymi sieciami jak np ipoker,ongame,everest(nawet dłuzej),ftp gdzie wyplaty sa w okolicach 24h jednak sporo szybciej
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 17-06-2009 o 15:25

  8. #8
    kolejne dwa dni....

    Thank you for contacting Bodog Financial Services.


    We are still awaiting a response from our Security department. Once we have a response we will update via email.


    If you require any further assistance, please do not hesitate to contact us.



    Best regards,

    Bodog Financial Services



    Bodog. Play Hard.

    financialservices@bodog.co.uk

    0-268-480-6399

    chyba jednak musze ich postraszyc bo to przechodzi wszelkie granice.....

  9. #9
    napisalem ze trwa to za dlugo i chce moja kase na MB

    Dear Mr. Smith,



    Thank you for contacting Bodog Financial Services.



    Your account is still been reviewed by the Security department. Once we received a response you be updated via email.



    If you have any further questions, please contact us at 1-866-502-3365.



    Best regards,

    Bodog Financial Services



    Bodog. Play Hard.

    financialservices@bodog.com

    1-866-502-3365

    konto zablokowane kasy nie ma do tego nazywam sie pan Smith...

  10. #10
    wkoncu.....


    Your account has been re-enabled.
    Thank you for your attention to our recent request for identification.

    Best Regards,

    blokada na dwa tygodnie bez podania przyczyny to i tak przesada....