Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    witam,

    zaczalem w czerwcu grac NL10, wczesniej glownie sity i DoN gralem. konczy mi sie trial pokertackera za pare dni i chcialbym jakos zerknac w swoje statsy zanim wygasnie.

    pare pytan:

    6k rak - wystarczy zeby cos sensownego wymyslic ? czy cisnac ile sie da do konca triala i w ostatni dzien analizowac ?

    na czym sie skupiac ? w sensie: ogolne statystyki np vp$/3bet/cbet czy bardziej na konkretnych rozegraniach rak ?

    dzieki z gory za wszelkie info

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    6k wystarczy że ocenić większość statystyk, natomiast nie wystarczy stwierdzić jak Ci idzie na danych stawkach (ile mniej więcej zarabiasz / tracisz).

    Warto patrzeć na różne staty ogólnie oraz z uwzględnieniem pozycji no i oczywiście na rozdania zwłaszcza te z większymi pulami. Czy przegrywasz bo masz pecha czy robisz coś źle, czy mógłbyś wygrywać więcej, czy wygrywasz bo masz farta itd.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    na PT3 warto patrzeć po każdej sesji szczególnie na rozdania przegrane.
    poza tym jeżeli chcesz koncentrować się na grze cashowej to PT lub HM jest niezbędny. Nie dasz rady mieć dobrych readów grając 4 stoły a nie wspomnę o większej ilości.

    a na pewno 6k jest jakąś małą próbką, ale z której można już odczytać pewne tendencje oraz miejsca w gdzie trzeba bardziej grać tighter lub looser.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    z przegranych to... glupie trzymanie sie overpary i tptk najwiecej mnie kosztuje. z drugiej strony zauwazylem ze na NL10 jest pelno typow grajacych any ace, ktorego nie zrzuca za cholere po trafieniu asa i sam nie wiem czy nie lepiej jest wyciagac od nich ile sie da z AK / AQ i od czasu do czasu wtopic przeciwko setowi.
    ktos ma jakies doswiadczenia / wyliczenia na ten temat ?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    jakby ktos mial chwile rzucic okiem na pare statow to prosze o komentarz.

    VP$P 24/12.5 - wydaje mi sie ze za malo raisow, ale z drugiej strony postanowilem limp/callowac wszystkie niskie pary do wysokosci kilku bb jezeli tylko jest wiecej do wygrania niz strategiczny short stack

    went to SD / won at showdown 28/55 - tez ok chyba

    dziwi mnie za to cos takiego :
    folded to F/T/R bet -> 64/43/59. za duzo drawuje ? pasowanie wiekszosci rak na riverze po becie troche slabe sie wydaje.

    z pozycji VP$P - button 33, SB 35 - tez chyba kiepski pomysl.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta

    VP$P 24/12.5 - wydaje mi sie ze za malo raisow, ale z drugiej strony postanowilem limp/callowac wszystkie niskie pary do wysokosci kilku bb jezeli tylko jest wiecej do wygrania niz strategiczny short stack
    Prawdziwy TAGowiec na niskich stawkach praktycznie wogóle nie limpuje.
    limpowac to można na high-stakes jak się zna przeciwników dobrze i ich zasięgi.

    limp z niską parą jest dobry tylko w multi-way pot do set-mining. resztę podbijaj i c-betuj na flopie.

    więcej powinienneś mieć raisów szczególnie z pozycji gdy są same foldy do Ciebie a jak będziesz miał nitów na blidach to otwieraj prawie z każdą ręką.
    postaraj się dojechać statami do jakiegoś 18/18.

    na temat reszty sie nie wypowiadam, bo zwracam uwagę na inne. CbetF/CbetT/FCbetF/FCbetT/3-bet/F3bet/4bet/AttSteal.

    Pozdrawiam,

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Yarek Zobacz posta
    Prawdziwy TAGowiec na niskich stawkach praktycznie wogóle nie limpuje.
    limpowac to można na high-stakes jak się zna przeciwników dobrze i ich zasięgi.

    limp z niską parą jest dobry tylko w multi-way pot do set-mining. resztę podbijaj i c-betuj na flopie.
    no to wlasnie o multi way mi chodzi + no set-no bet pozniej. przeciez nie bede 22 raisowal z utg, z buttona i CO open raise nie ma sprawy . ogolnie set mining mi na razie wychodzi na plus, ale pewnie na wyzszych stawkach nie bedzie az takiego wyplacania.
    Ostatnio edytowane przez 82rott ; 17-06-2009 o 12:32

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    dlaczego nie.
    raisnij z UTG 22,33, żeby ludzie też zobaczyli, że potrafisz otwierać z tych pozycji. jak dostaniesz jednego callera to często będzie foldował na suchym flopie po twoim cbecie.