Strona 115 z 139 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 1387
  1. #1141
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    dzieki kraks za ta wersje.niestety dalej dupa...nie dziala pod zadna wersja PT3 pod HEM tez nie dziala...sprawdzilem bez niczego to dwa stoly niby chodza ale co chwila cos sie z grafika pierdoli...jakies biale plamy itp...juz kurwa nie wiem co zrobic;/ ktos cos pisal o jakims flashu czy cos...o co w tym chodzi??skad to wziasc??jestem mega slaby jesli chodzi o te komputerowe sprawy

  2. #1142
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Ja mam odpalone 6 -8 stołów + HM ( Table preferences --> Force on top) i się nie sypie. Na chacie widziałem jeszcze jak support radził przeinstalowanie flasha i adobe air na niższą wersję, ale tego nie testowałem, bo nie miałem takiej potrzeby. Jak jesteście mocno zdesperowani to można spróbować.

  3. #1143
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dzięki kraks za twój poprzedni post. Pozwolicie, że się do niego odniosę.

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Witam. Pogralem ostatnio troche na solidnych softach, dzisiaj z okazji wolnej niedzieli postanowilem wrocic i zobaczyc jak sie ma gra na cashach ongame. Mimo sentymentu do tej sieci niestety sie zawiodlem. Napisze w skrocie pare roznych spostrzezen, moze ktorys zbiorczy mail Marcina zostanie wysluchany Tak wiec:

    1) Co do PT3 aktualnie mam wersje 3.07.05 beta i bez problemu wspolpracuje z cashami ongame. Nic mi sie nie zawiesilo ani nie wykrzaczylo
    Dzięki za ten punkt. Potwierdzają to również użytkownicy forów zagranicznych.

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    2) Traffic niestety dramatyczny, 16k graczy jak na niedzielny wieczor to malo. Co najgorsze dla mnie, stoly FR sa cieniem dawnego ongame sprzed wprowadzenia P5. Na nl50 doslownie max 2-3 stoliki na ktorych daloby sie cos pograc gdyby nie trzeba bylo czekac niewiadomo ile na miejsce przy stoliku, a lacznie wszystkich stolow nl50 zaledwie 6!!! (dlaczego jest az tak zle?) Myslalem ze na micro bedzie lepiej, ale nl20 FR rowniez nedza. Kiedys ongame mialo na danych stawkach najwyzsze srednie pule i ogladalnosci flopa jakie widzialem, dzisiaj jest z tym juz bardzo slabo.
    P5 zostało wprowadzone w czasach kiedy rynki francuski i włoski nie zostały jeszcze wyłączone z sieci globalnej. W związku z częstymi problemami P5 traffic spadł wg różnych źródeł o jakąś połowę. Na krótko przed zamknięciem w/w rynków poszybował jednak znacznie do góry, by osiągnąć prawie 30 tyś. Następnie ponownie drastycznie spadł i ponownie zaczął rosnąć po włączeniu się do sieci OnGame bet fair. Należy również dodać, że ruch jest teraz prawie 2x większy w porównaniu z wakacjami i trend jest rosnący. Nikt nie zadowala się oczywiście 16 tyś. I faktem jest, że ruch weekendowy jest mniejszy niż w ciągu tygodnia. Imprezy, mecze piłkarskie? Myślę, że to potencjalne powody.

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    3) Co do graczy poziom dalej jest dosc slaby, jednak jest ich juz po prostu zbyt malo, nie ma opcji zeby usiasc na kilka agresywnych stolikow, a o grubszym multitablingu mozna zapomniec, tak samo jak o graniu o innej porze niz wieczor.
    Jest bardzo słaby i taki pozostanie. Dopływ graczy z zakładów moim zdaniem to gwarantuje.

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    4) Kompletny brak dobrej oferty turniejowej, mimo sporego uplywu czasu turnieje ktorych pule gwarantowane zostaly obciete przy zmianie na P5 dalej nie powrocily do dawnej formuly a nawet zostaly przyciete jeszcze mocniej. Przykladowo grywalem czesto 10.000$ GW za 33$ codziennie o 16:00, dzisiaj jest to juz tylko 2.800$ GW :/
    Pule gwarantowane w turniejach flagowych rzeczywiście zostały zmniejszone na okres wakacji. Później mieliśmy jednak 3 „podwyżki” a sytuacja przedstawia się teraz następująco (dla wybranych turniejów oczywiście)
    European Rebuy $20+2 19:00 Poniedziałek – Piątek $18 000
    European Daily $100+8 20:00 Poniedziałek – Piątek $18 000
    Canadian Daily $100+8 01:00 codziennie $5 000
    Brazilian Rebuy $5+0.5 00:30 codziennie $12 000
    Highroller $500+25 20:30 wtorek $40 000
    Niedawno zakończyła się ponadto GSOP V I GSOP mini z 3.000.000 w pulach gwarantowanych. Nie zapominajmy również o ofercie LIVE. GRATULACJE ZA OSTATNI WYSTĘP

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    4) Bardzo brakuje mi kilku istotnych szczegolow, bez ktorych dzisiaj juz gra mi sie zwyczajnie niekomfortowo, np:
    - brak autorebuya i koniecznosc recznego uzupelniania stacka na wszystkich stolikach (co chwile lapie sie na tym ze w momencie allinow nie mialem pelnego stacka przez co zwyczajnie trace kase)
    Ciężko mi powiedzieć kiedy ta zmiana zostanie wprowadzona

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    - brak podswietlania w lobby stolow na ktorych juz siedze przez co nie widze czy nie zostalem na jakichs slabych stolikach (proponowalbym zrobic cos na wzor z ftp gdzie stoly na ktorych sie siedzi sa podswietlone jednym kolorem, a te gdzie sie jest na waiting liscie innym kolorem)
    Będzie wysłane jako propozycja

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    - brak waiting listy jednak bardziej przeszkadza niz pomaga (trzeba jak debil siedziec przy otwartych zapelnionych stolikach i polowac na napis sit in, bo zajecie miejsca z poziomu lobby graniczy z cudem)
    Ten punkt z pewnością się nie zmieni. Odróżnia on OnGame od innych sieci , a rozwiązanie to ma w tzw. międzyczasie zbyt wielu zwolenników.
    - brak time banku, ktory jest juz podstawowym wymogiem [/QUOTE]

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    - brak time banku, ktory jest juz podstawowym wymogiem
    Czekam na niego z utęsknieniem

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    - oryginalna oprawa graficzna dalej nie pozwala mi grac, jednak to moze rzecz gustu, no i zawsze mozna wgrac moda, ale przydaloby sie zeby wkoncu oficjalnie zrobic jakis przyjazny design
    Ratunkiem są tylko mody. Ongame zmienia grafiki na święta, halloween itp. O innych zmianach nic mi nie wiadomo.

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    - na kazdym stoliku siedze w innym miejscu co jest bardzo niewygodne przy wiekszej ilosci stolow. Teoretycznie jest opcja zmiany miejsca jednak jest ona kompletnie bezuzyteczna gdyz staty z huda nie zmieniaja miejsca wraz z pozycja gracza i trzebaby je recznie przesuwac na wszystkich stolach
    Czy staty z huda dopasowują się automatycznie na innych softach?

    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Pomijam kwestie zwiech i niestabilnego dzialania, oraz aktualnego rozwiazania z rozdzielaniem rake. Mam nadzieje ze ktos w ongame wkoncu wywroci to wszystko do gory nogami i bedzie mozna znowu tam spokojnie grac nie martwiac sie o traffic i doplyw graczy.
    Kwestia spojrzenia na cały biznes. Nie martwiłbym się jednak o dopływ nowych graczy.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 25-10-2010 o 10:50

  4. #1144
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Czy staty z huda dopasowują się automatycznie na innych softach? Tak , jednak nie wszystkich, ale na Hey można sobie poradzić. Ja obracam te statystki w HMie bez problemu.10 sec roboty... w PT pewnie tez jest taka możliwość.

  5. #1145
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Dzisiaj od supportu Betssona dostałem poradę, aby zrobić upgrade do najnowszych wersji javy oraz flasha.
    To już nie wiem co dalej, przecież nie będę grał bez trackera.

  6. #1146
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Wlasciwie to nie wiem czy na innych softach staty z huda obracaja sie same wraz ze zmiana pozycji, ciekawe jest rozwiazane ze zawsze na kazdym stole siedzi sie centralnie u dolu (na godzinie 18) wiec nie ma potrzeby zmieniac pozycji i obracac statow. Co do pt3 to nie widzialem nigdzie takiej opcji, ale przyjrze sie dzisiaj bo byloby to dosc pomocne. Odnosnie trafficu to rzeczywiscie chyba na ongame jest wiekszy ruch w srodku tygodnia, takze dzis wieczorem sprobuje odpalic stoliki i jak sie cos wysypie to pokombinuje z tymi wersjami flasha i dam znac jak rezultaty

    Tscher: spokojnie, to dlugo nie potrwa
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 25-10-2010 o 11:40

  7. #1147
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Jestem spokojny, choć uboższy o $9.90.
    Daj znać jak rezultaty, jeśli ja coś będę wiedział nowego to też napiszę.

  8. #1148
    przeciez HM HUD dziala normalnie ;E nic nie trzeba przestawiac, proponuje ustawic sobie ulubione miejsce w opcjach Huda, i na stolikach klikac 'sit here' i siadac w te miejsce

    miejsce centralnie na dole na FR to jest seat 8,
    hud options -> prefered seat -> ongame i dopasowujesz miejsce do wielkosci stolika. Ktore miejsce ma ktory numerek jest ladnie opisane ze zdjeciami w FAQ holdem managera

  9. #1149
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    marcino kiedy jest planowany jakis kolejny update??moze po nim bedzie ok,narazie grac nie da sie w ogole czy to z PT3 czy z HEM wiec mam kolejna tym razem przymusowa przerwe od gry.mam nadzieje ze szybko wszystko wroci do normy.daj znac kiedy chca cos znowu zmieniac.pozdro

  10. #1150
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Ja jestem po prostu podziurawiony z tymi obracającymi się statami Kiedyś nie można było po prostu zrobić change sit i trzeba było ręcznie machać , no i tak już mi zostało. Na innych pokeroomach dało się wybrać "Prefered seat"