Strona 97 z 139 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1387
  1. #961
    @Marcin
    Jest prawdą to co napisałeś. Tyle że:
    1) soft Ongame to najgorszy soft w całym internecie jeśli chodzi o pokera. Pewne postępy są ale dalej istnieją irytujące bugi. Dzisiaj np. dostałem zwiechę i zrzuciłem seta (+-30$ w plecy bo w potcie z fishem już było 20$) problemy z softem to -1bb/100 hands licząc skromnie. Jedyny powód dla którego większość regów grała na Ongame to duży zwrot (valuebacki) i dostępność fishy. Teraz Ongame nie jest wcale wiele bardziej rybne niż inne sieci, soft dalej jest tragiczny. Mam się cieszyć że mi zabierają kasę??
    2) Nawet jeśli te zmiany są rzeczywiście pozytywne to te efekty będą widoczne nie wcześniej niż za pół roku. W sytuacji jaka zaistniała inne sieci stały się dużo zyskowniejsze. Teraz granie na FTP/starsach jest dużo bardziej opłacalne nie mówiąc o Bossie/Merge czy nawet Ipoker.
    3) ewidentnie chodzi o styl tych zmian. Jako sieć powinniście nas wcześniej powiadomić że nadchodzą zmiany, a nie sytuacja że info o zmianach na stronce Ongame pojawia się dzień przed wprowadzeniem zmian, jakby to nie było nic istotnego....

  2. #962
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    1. Pozwolę sobie się nie zgodzić z tą tezą.
    2. Jeśli zmiany okażą się pozytywne, to za pół roku wszyscy będą się zastanawiać nad ich wprowadzeniem, a nie je krytykować. Przypominam początek dyskusji na temat waiting list. Wróżymy trochę z fusów, ale jako pracownik roomu działającego w tej sieci wierzę głęboko, że będzie ok.
    3. Pozwolę sobie się zgodzić z tym punktem nadmieniając, że my to nie sieć.

    /Marcin

  3. #963
    Ok to tak wracając do punktu pierwszego jaki soft twoim zdaniem jest gorszy niż Ongame. Tak z ciekawości pytam, bo grałem na większości obecnie dostępnych softów i nigdzie nie miałem takich problemów (zwiechy, czy sytuacje gdy cały soft nagle się zamyka, albo "zawisa")
    Tyle że to nie jest takie istotne bo faktycznie jesteś przedstawicielem jednego ze "skinów" i nie masz wielkiego wpływu na jakość tego softu. Problemem jest to że my wciąż nie otrzymaliśmy info jak ten rake jest kalkulowany i na jakich zasadach będziemy przyporządkowywani do konkretnych grup/w konsekwencji nie jesteśmy w stanie nawet oszacować wysokość zwrotu(bo nie wiemy jaki rake generujemy). Nie rozumiem dlaczego ta informacja nie jest powszechnie dostępna.
    Robiliście może w firmie jakieś kalkulacje? W sensie że na podstawie historii rąk określonego gracza szacowaliście zmianę kalkulowanego przez niego rake'u? To by bardzo pomogło....

  4. #964
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Pytanie nie do mnie, ale odpowiem.

    Pograj na LuckyAcePoker to zobaczysz najgorszy soft na świecie.

    ONGAME jest super! Nic mi się nie zawiesza. Nigdy stół mi się nie zamknął. Mogę grać 6 stołów bez zamulania. Otworzonych mam znacznie więcej jak wybieram stoliki do grania. Nie ma waiting list Jedyne czego mi brakuje to Auto reload.

  5. #965
    mam pytanie do PeriMCS - na jakim sprzecie grasz(z grubsza konfiguracja?) bo mi max 6 pociagnie i to juz z lagami

    pozdrawiam

  6. #966
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wałkowane to było już setki razy

    wyłącz animacje, pop up tables on action i nigdy nie będzie żadnych lagów

  7. #967
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    wałkowane to było już setki razy

    wyłącz animacje, pop up tables on action i nigdy nie będzie żadnych lagów
    To też zależy jakiego masz kompa. Gram niestety na laptopie (kupiony 2 lata temu) z włączonym HM+ ongame betpot jestem w stanie odpalić 4 stoliki bez lagów. z każdym następnym mi już zamula że łapie sit-outy.
    Dla porównania na FTP mogę odpalić 9 stolików z odpalonym hm i table ninja

  8. #968
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez majslaw35 Zobacz posta
    mam pytanie do PeriMCS - na jakim sprzecie grasz(z grubsza konfiguracja?) bo mi max 6 pociagnie i to juz z lagami

    pozdrawiam
    Core2Duo E8400, 4GB Ram, Windows XP
    Nie mam wyłączonych animacji, ale mam Pop table on action (nawet nie wiem, czemu mam to wyłączone).

  9. #969
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez gargamel_ Zobacz posta
    To też zależy jakiego masz kompa. Gram niestety na laptopie (kupiony 2 lata temu) z włączonym HM+ ongame betpot jestem w stanie odpalić 4 stoliki bez lagów. z każdym następnym mi już zamula że łapie sit-outy.
    Dla porównania na FTP mogę odpalić 9 stolików z odpalonym hm i table ninja
    A ja mam pytanie jak uruchomiłeś betpota. Ja go ściągnąłem i nic w nim nie działa. Potrzeba do tego jakiś specjalny mod mieć uruchomiony?

  10. #970
    nie róbmy off topa:
    http://forumserver.twoplustwo.com/16...9-monk-300340/

    Co do pytania to Betpot sam modyfikuje "normalny" wygląd stolika