Strona 9 z 139 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1387
  1. #81
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    mi wcina co 2-3 dni tzn. wyskakuje "this table is closed" na zwrot kasy rzeczywiscie ok 24h musze czekac, jesli normalnie zamknę stoliki to kasa jest w przeciągu 1h (Tower)

  2. #82
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    "Miniview and waiting list will be added to P5 shortly"

  3. #83
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    posrod tego calego gradu zastrzezen rowniez i z mojej strony mimo wszystko uwazam ze siec sie podniesie i docelowo bedzie jeszcze wiekszy trafik niz poprzednio, pytanie tylko ile to potrwa

  4. #84
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Z czego drogi Kraksie to wnosisz? "Technicy" zepsuli coś co i tak według bardzo wielu opini było jednym z najgorszych softów na świecie. Ci wszysycy ludzie którzy odeszli, znaleźli sobie inne miejsca do gry i większość z nich już nie wróci.

    Obym się mylił, ale na dzień dzisiejszy Ongame dryfuje w stronę takich potentatów pokerowych jak Boss, czy B2B

  5. #85
    Moim zdaniem jest na to duża szansa. Mocne powiązania sieci z firmami bukmacherskimi (bwin, Betsson itd.) ściągają spore ilości fishy, a z kolei fishe w połączeniu z niezłymi ofertami ściągają lepszych graczy i biznes się kręci...

  6. #86
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Nie da się ukryć, że są to mocne argumenty za. Trzymam kciuki, aby technicy poszli po rozum do głowy i Ongame wkrótce wstał z kolan.

  7. #87
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    "Znienacka" przestał działać HM HUD....

    Nie mam słów na półmózgów z ongame.............

  8. #88
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    po restarcie kompa zadziałał

  9. #89
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    lol rzeczywiście

    kosmos, co się wyprawia, coraz to nowe kwiatki odnajduję

    notki raz widać raz nie, kasa raz wraca szybciej, raz wolniej, ale nigdy natychmiast, generalnie wszystko jest tak kosmicznie niestabilne, że głowa mała

  10. #90
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    M A S O C H I Ś C I !!!