Strona 128 z 139 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 1387
  1. #1271
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Mam v3.06.2
    Sytuacja jest o tyle dziwna, ze od aktualizacji, wszystkie rozdania sa zapisane jako 31 December 1969, a na liscie zapisane jest, ze kazde zostalo rozegrane 1970/01/01 00:59. Co dziwne, jesli wejde w szczegolowe HH, to tam daty i godziny sa OK.

  2. #1272
    Cytat Zamieszczone przez est Zobacz posta
    panowie mam taki problem, hud dziala mi bez zarzutu tylko jest jedno ale, jak probuje przeciagnac okienko ze statystykami do odpowiedniego gracza to rownoczesnie na innym stole odpowiednie okienko tez sie przesowa,

    ktos wie jak sobie z tym poradzic ?

    pozdro est
    ponawiam pytanie

  3. #1273
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    HUD options -> table preferences -> odznacz WYSIWYG. Powinno pomóc

  4. #1274
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Mam v3.06.2
    Sytuacja jest o tyle dziwna, ze od aktualizacji, wszystkie rozdania sa zapisane jako 31 December 1969, a na liscie zapisane jest, ze kazde zostalo rozegrane 1970/01/01 00:59. Co dziwne, jesli wejde w szczegolowe HH, to tam daty i godziny sa OK.
    przeczytaj mojego powyzszego posta. w linkach masz wskazowki. musisz uaktualnic wersje PT inaczej nie bedzie dzialac.

  5. #1275
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    strasznie zmudna robota z zamienianiem kazdej poszczegolnej, takze ja sie za to raczej nie bede zabieral, poczekam az ktos wymysli jakis "sprytny" sposob

  6. #1276
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    6
    Witam, to ja mam pytanko, na starym kliencie powiedzmy, ze w miarę dało się grac, 8-10 stołów, ten soft miał być szybszy a tu już po odpaleniu 4-5 stołów, wszystko zaczyna się ciąć, karty pojawiają się z opóźnieniem, tak samo np flopy. Często nawet nie zdążę zareagować bo nie wiem jaką mam rękę... pytanie, czy tylko ja tak mam i muszę coś z javą powalczyć, czy może innym też tak się dzieje...

    Z ciekawostek zauważyłem, że można używać HUD-a z PT z odznaczoną opcją "Always on Top", no ale to przydatne dla tych co lubią grać np w kaskadzie...

    pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

    P.S. A i jeszcze pytanie co będzie z oznaczeniami przeciwników (czerwony, zielony) czy będzie trzeba je od nowa robić czy wrócą te stare...

  7. #1277
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Jesli chodzi o predkosc jest lepiej. Zainstaluj sobie nowa jave, moze troche ci pomoc. Faktycznie karty czy flopy pojawiaja sie z opoznieniem i zauwazylem ze mam jakby mniej czasu na ruch mimo ze ilosc h/hour sie nie zmienila. Ale da sie grac, wiec zdaje mi sie ze nie powinno byc az tak jak to opisujesz

  8. #1278
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    zaktualizowałem Javę chociaż myślę że miałem najnowszą i nic nie pomogło

  9. #1279
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    6
    U mnie to samo... na nowo klienta zainstalowałem, najnowszą jave i nadal kupa... nie da się grać. Natomiast odpaliłem klienta na innym kompie na viscie i fakt śmiga szybko. Może ktoś wie czy to wina Windowsa 7 albo to java z nim nie współgra. Foajnie by było gdyby ktoś znalazł jakieś rozwiązanie

  10. #1280
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Mi już działa
    Kaspersky blokował coś i go wyłączyłem i poszło