Strona 125 z 139 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 1387
  1. #1241
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Hej, mi 'wcięło' notatki i oznaczenia przeciwników - pewnie to jest kwestia przekopiowania jakiegoś pliku w nowe miejsce, próbował ktoś temu zaradzić? Z góry dzięki

  2. #1242
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Sebciox Zobacz posta
    A moze ktoś wie jak wrzucić inne tło na stoliki??
    jak rozpakujesz winrarem plik resources.jar, bedziesz mial wszystkie grafiki, teraz tylko trzeba znalezc sposob na podmiane

  3. #1243
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    czy da sie w jakis sposob wrocic do starej wersji, czy bede musial sobie wziac urlop od pokera?

  4. #1244
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    285
    Czy wy też tak macie , że okienka nie wyskakują na wierzch ??
    Bardzo tiltujące...

  5. #1245
    Mam nadzieje, że ta aktualizacja nie obejmie innych skinów ongame. Sprawdzałem i spodziewałem sie ulepszeń i optymalizacji w kodzie, zamiast tego mamy koszmarnie wyglądającą wersje w javie, faktycznie pobiera mniej zasobów, tylko co z tego skoro nie będzie można na niej używać betpota więc multitabling to będzie koszmar. Do tego granie dzisiaj to praktycznie co chwile disconnect, mimo że wszystkie inne połączenia są ok to ciagle jest tracone połączenie z serwerem. Wole poprzednia wersje we flashu <lol>, mimo ciągłego wywalania softu, nie zwalniania pamięci przez program ale z możliwością modowania, używania betpota i notatkami, bez tego nie da sie ogarnąc więcej niż 9 stołów.

  6. #1246
    Hej,
    o ile wygląd jeszcze - jak na mój gust - jest ok to kwestia 'niedopasowania' stolików (przy rozmieszczeniu kafelkowym nachodzą na siebie) lekko irytuje....
    Bardziej liczyłem na tb i autorebuy..... :/
    Pozdro!

  7. #1247
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie spodziewałem się, że ktoś będzie chwalił poprzednią wersję P5. Faktem jest, że ostatnio śmigała całkiem dobrze. Mnie grafika jakoś nie przeszkadza. Czekam na zapowiadane od dłuższego czasu zmiany -> tb, autorebuy. Mam nadzieję, że teraz będzie je łatwiej wprowadzić.

  8. #1248
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Nie spodziewałem się, że ktoś będzie chwalił poprzednią wersję P5. Faktem jest, że ostatnio śmigała całkiem dobrze. Mnie grafika jakoś nie przeszkadza. Czekam na zapowiadane od dłuższego czasu zmiany -> tb, autorebuy. Mam nadzieję, że teraz będzie je łatwiej wprowadzić.
    Wydaje mi sie, ze to nie jest kwestia chwalenia poprzedniej wersji. Faktycznie ta dziala szybciej, poza tym ze troche inaczej wyswietla poszczegolne streety. Ale bardzo wazna rzecza jest fakt, ze w poprzedniej mozna bylo uzywac modow wizualnych, co przy multitablingu i np obszernym hudzie duzo zmienia (np fakt, ze mozna bylo zmienic wyglad kart czy tlo na bardziej kontrastowe) - przez co gra wymaga wiekszego skupienia i bardziej meczy. Tutaj ta mozliwosc wydaje sie byc zablokowana (dopoki ktos czegos tu nie wymysli). Dodatkowym duzym minusem jest ta czcionka, w ktorej odstepy miedzy literami sa nierowne, przez co jest nieczytelna, ale to zaloze sie ze zmienią dosc szybko bo bardzo sie rzuca w oczy.

    I wlasnie dlatego ogolnie wolalbym wersje poprzednia (jako trudny kompromis), bo jednak te mody wizualne sa wazniejsze niz predkosc dzialania (jesli ta pozwala na granie w ogole)

  9. #1249
    Jeśli z tymi modami nic sie nie bedzie dało zrobić to rzeczywiscie moze być ciezko, szczególnie na Hey, gdzie kolorki są dosyć intensywne i męczące na dłuższą metę. Ale tak poza tym to mi sie nowy soft podoba. Oczywiście jesli wrócą notatki i pojawi się tv i autorebuy w niedlugim czasie. Bardzo bym sie ucieszyl gdybym zobaczyl opcje ustawienia okien w kaskadzie, co nie byłoby chyba dużym wyzwaniem dla programistów a troche by mi życie ułatwilo Może troche mnie jedynie irytuje, że wielkość stolików można zmieniać przeciągając jedynie dolną i prawą krawędź okna, ale to szczegół.

  10. #1250
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Całość nowej wersji niby nie zła, ale faktycznie wiele szczegółów typu nierówna czcionka czy niewygodna zmiana rozmiaru stołów trochę przeszkadza. Jeśli dodamy brak notatek to jednak wychodzi na to, że wersja dużo bardziej przeszkadza niż pomaga.