Strona 95 z 139 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1387
  1. #941
    Przeszkadza umiejscowienie buttona na pozycji na dole lekko z lewej strony - przy wielkości stoów takiej jaką mam, zasłania karty :/

  2. #942
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Mnie się mimo wszystko wydaje, że będzie dobrze.

    Niedługo traffic powinien zacząć rosnąć. Betfair potwierdził oficjalnie przystąpienie do sieci OnGame jeszcze w tym miesiącu.

    żródło: piszą o tym wszędzie.

  3. #943
    Hej, Marcin słyszałeś może o tych zmianach odnośnie rake'u i w konsekwencji naszych valueback'ów?? Bo podobno od 15-tego ma wejść jakiś nowy system nagradzający fishy i w konsekwencji będzie nam przydzielana dużo mniejsza ilość rake (co przełoży się na mniejszy zwrot %). Any info??

  4. #944
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    To raczej dobra wiadomość, bo Betfair to z tego co się orientuję jeden z największych bukmacherów onlinowych na świecie. A to oznacza świeży dopływ nowych rybek

  5. #945
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przybywa nam poważny konkurent, ale w kategoriach funkcjonowania całej sieci i napływu nowych graczy to nawet b. dobra wiadomość. Zmiany dotyczące rake zaczęły się już jakiś czas temu, przy okazji wprowadzenia nowego systemu naliczania punktów. Jak będę miał jakieś informacje nadające się do publikacji to oczywiście je wrzucę. My ze swojej strony również dołożymy wszelkich starań aby dopływ graczy był równomierny. Jak widzicie oferta się rozwija i pewnie jeszcze w tym roku zaczniemy silniej promować zakłady sportowe. Walka zatem trwa

    /Marcin

  6. #946
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Dajcie proszę znać za jakieś 2 dni czy wszystko ok po aktualizacji.

    /Marcin
    Witam,
    u mnie przy 6 stołach proca bardziej obciąża, tak od 20 - 60%. Wcześniej chodziło dobrze, do 30% maksymalnie.

  7. #947
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Na takich samych ustawieniach (bez dźwięku, animacji etc.)?

    Dzisiaj albo jutro rano podejmę temat nowej dystrybucji rake.

    /Marcin

  8. #948
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Na takich samych ustawieniach (bez dźwięku, animacji etc.)?
    /Marcin
    Tak, na takich samych ustawieniach jak poprzednio (z dźwiękiem, bez animacji). Może to kwestia konfiguracji mojego komputera. Tym bardziej jest to prawdopodobne bo nikt więcej o tym nie pisze.

  9. #949
    Marcin wielka prośba spróbuj zdobyc info o tym:
    http://www.ongamenetwork.com/news/th...r-business-mod

    TO jest ten nowy model dystrybucji rake'u Essence. Daj nam znać na jakich zasadach to będzie działało, jak będziemy przyporządkowywani do konkretnych grup. Zmiany wchodzą od jutra a nikt nie uważa że powinien poinformować nas graczy jaki to będzie mialo wpływ na nas...
    Może masz jakiś dokument doc/pdf który mógłbyś udostępnić...

  10. #950
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Niestety MODy mi padły, a na defaultowym syfie nie da się grać :/