Strona 70 z 139 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 1387
  1. #691
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Biorą Was na wytrzymałość

  2. #692
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Wszedlem na ongame -> cash games -> short handed -> hide full tables i..........nie ma zadnego stolika

    Zagralem ok 45min w tym czasie 2 razy na wszystkich stolach "disconnected". Do wejscia na stolik potrzebne sa 2-3 proby, wiec ja juz nawet nie probuje wchodzic na istniejace stoly tylko zakladalem nowe (jak sie da). Najczesciej trzeba siasc, wkupic sie (to sie nie uda), minie czas, wyrzuci nas ze stolika i jeszcze raz to samo zrobic - wtedy juz powinnismy usiasc

    Tempo rozgrywki jak na PKR z dlugimi przerwami miedzy rozdaniami. Wciskam "call" albo "raise" jak pasek z czasem zaczyna sie poruszac a rzeczywiscie wcisniety jest on pod sam koniec mojego czasu

    czy bedzie jakos inaczej? bo w takich warunkach nie chce mi sie grac...

  3. #693
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    słowem "Dramat Polaków w Hollywood"
    Ostatnio edytowane przez Nemezis25 ; 27-01-2010 o 15:14

  4. #694
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Jak nic bardziej pasuje

    " Lost in Hollywood " - SOAD

    btw ja na Scandicu nie mam takich problemow dziwne :P

  5. #695
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    U mnie musiał pójść mały depozycik na PS bo już szlag mnie trafiał na Ongame... Przeczekam ten dziwny okres...

  6. #696
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Przed chwilą spróbowałem jeszcze raz na Ongame, śmiga wszystko normalnie. Grałem z 1h i nic nie zauważyłem. Także myślę że można znowu grać. Przynajmniej do jebni**ego pomysłu informatyków z Ongame...

    Edit: teraz tylko zauwazylem, ze cos mi sie z historia nie zgadza... HEM nie chce pobierac rozdan. Co dziwne HUD dzialal w trakcie sesji. Ktos ma moze podobnie?
    Edit2:Jednak sesja chyba cala sie zapisala, tylko HEM niektorych rozdan nie chce pobrac. Probowalem juz na rozne sposoby zmodyfikowac history, zeby HEM jednak pobral, chodzi o ostatnie rozdanie z sesji gdzie jakies +30bb bylo, wiec chcialbym zeby jednak sie dodalo...
    Ostatnio edytowane przez citmod ; 27-01-2010 o 19:05

  7. #697
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    hmm gral ktos dzisiejszy gsop ? po paru sekundach od startu mi go wylaczylo i nie wiem o co znowu chodzi, inne turnieje chyba chodza.

  8. #698
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Mnie wywalilo z 5 turkow, standard.

  9. #699
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    23
    Jak wywali z turka albo sng to co z kasą? Niedość że nie dopisali kasy z sng to jeszcze z 8 mnie wywaliło

  10. #700
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    hehe, pamietam rozmowy z 20 strony tego watku i byly dokladnie takie same masakra...ja nie mam czasu na zabawe z siadaniem przez 15min na jeden stol wiec na razie robie przerwe do konca tygodnia na ongame. mam nadzieje, ze do tego czasu wroca do tego jak chodzilo tydzien temu...