Strona 85 z 139 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 1387
  1. #841
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Mam problem z HP, gram przez minute a poźniej wyskakuje jakis blad i natychmiast wywala mi soft. Przeinstalowywalem z 10x na roznych partycjach i dalej to samo. Mial ktos podobny problem?

  2. #842
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ja co jakiś czas (raz na tydzień) też mam całkowite wyłączenie softu. Ale nie na początku gry, tylko w losowych momentach (np. dzisiaj po 30 minutach gry).

    Sting

  3. #843
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Tez tak miewałem ale teraz to sie dzieje po minucie. To chyba wina PT

  4. #844
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie wiem jakie jest źródło problemu powyżej. Widzę jednak, że dyskusja lekko przygasa. Cieszy mnie to niesamowicie. Mam nadzieję, że ten temat będzie w przyszłości czysto informacyjny.

    Pozdrawiam

    Marcin

  5. #845
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Wyglada na to, że soft żre sie z PT i przez to następuja czasami zwiechy, chociaż to raczej wina PT aniżeli softu. Problem który miałem zniknął po updacie cachea w PT

  6. #846
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    U mnie częstotliwość zwiech wzrosła z "raz na tydzień" na "raz na dzień". Pobawię się PT i zobaczę jaki będzie efekt. Ale jeśli to się utrzyma, to czas uciekać z Ongame. Wiele rzeczy przetrwałem, ale to już ponad moje siły.

    Sting

  7. #847
    Szczerze odradzam wszystkim ongame. Nie gralem tam od czasu kiedy zmienili system bonusow, pozniej wrocilem (bo zaproponowali po staremu x8). Przez moment bylo ok, ale musieli zjebac soft. Niedawno zdecydowalem sie wrocic na probe. Efekt: jeden dzien gry - trzy dni pisania z supportem. Dziekuje za taka usluge, a rake >1k/month wole zostawic u konkurencji.

  8. #848
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    coyotesss rozumiem Twoje rozgoryczenie ale...

    pisałeś do supportu HeyPoker? Nie mogę znaleźć żadnej korespondencji w języku polskim. Uwierz mi, że pewne sprawy wymagają spokoju. Jeśli masz jakiś problem z naszym roomem to zachęcam do korespondencji z polską obsługą klienta.

    Pozdrawiam

    Marcin

  9. #849
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    kurwa co to za kwadraciki podswietlajace gracza ktory ma decyzje sie pojawily...masakra w oczach mi sie jebie;/ wie ktos jak to mozna usunac??zajebisty update innych zmian nie zauwazylem,ale przynajmniej dziala
    kurwa jednak zauwazylem "zmiane" PT nie czyta rak,hud nie dziala...kurwa ja pierdole ma ktos tez tak??
    Ostatnio edytowane przez sviestas ; 15-04-2010 o 17:33

  10. #850
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    PT3 nie wczytuje rąk, same errory