Strona 111 z 139 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 1387
  1. #1101
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ma być konkretnie to powiem konkretnie.

    Przekaż tym pieprzonym nieudacznikom robiącym dla was soft i uważającym się za programistów, że Peri z forum.pokerzysta.pl chętnie udzieli im rady jak napisać aplikację Windows, która jest w stanie działać bez zawiechy parę godzin (ONGAME 15 minut teraz) na komputerze, który nie ma problemów z uciągnięciem najnowszych gier w 1900x1200 w wysokich ustawieniach! I poproszę o odszkodowanie za stracone 45 minut życia na użeranie się z tym jebanym pseudo programem. Dzisiaj już przeszliście samych siebie. Jesteście niedoścignionym wzorem! Jak widać można zapewniać najgorszej jakości usługę i jeszcze robić na tym super kasę. Najpierw zabraliście połowę RB, a teraz uniemożliwiacie grę. Tak trzymać panowie biznesmeni! Obyście zbankrutowali.

  2. #1102
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Gra sie jeszcze w miare. U mnie problem pojawia sie gdy zamykam stolik. Wtedy soft sie zawiesza- zawsze w momencie zamkniecia.

  3. #1103
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Dziś jest to samo co wczoraj, wiesza się soft po uruchomieniu Hema. Kolejny strzał ongame w swoją stopę....

  4. #1104
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    no to pieknie, ciekawe ile poczekamy na update jakiegos speca..

  5. #1105
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Wczoraj wyszedł update w PT3 i w release notes jest punkt "Import: OnGame: New date format". Sprawdzał ktoś czy na tej wersji (3.07.6) da się normalnie grać?

    Sting

  6. #1106
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    @Aston bez dywersji w tym temacie proszę (...)
    Marcin, ja wiem, że to nie Twoja wina itd itp, ale dywersję robię nie ja tylko programiści ongame. Od wczoraj NIE DA SIĘ GRAĆ (z HEMem, ale chyba oczywiste, że jest on niezbędny do gry), więc to czy napiszę, że opuszczam sieć czy na niej zostanę do końca życia nie ma raczej wpływu na wkurwienie innych ludzi.

  7. #1107
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przecież ja wiem o co chodzi, ale zdajecie sobie sprawę, że ten temat był już prawie nieaktywny i działa w formie gorzkie żale. Oczywiście zbieram co jakiś czas wszystkie informacje i wysyłam je w formie raportu, ale nadal nie zmienia to faktu, że mamy mały wpływ na to, jak to działa lub nie. Z punktu widzenia kultury gry jest to oczywiście krótko mówiąc, czy też pisząc, masakra. Nie sądzę jednak, że jest to strzał w stopę. Nie sądzę ponadto, że problem jest taki płaski, jak się wielu wydaje tzn. napisz soft --> włącz --> działa. Każdy informatyk, kierownik, projektu i inni ludzie, którzy mieli do czynienia z systemami komputerowymi, serwerami etc. wie, że pewnych spraw się nie da przewidzieć. Nadal pozostaje zagadką dlaczego tak długo raczą nas aktualizacjami po których musimy odświeżać ten wątek.

    To, że po aktualizacjach nie działa pt3/hem nie powinno specjalnie dziwić. Z punktu widzenia sieci są to programy obce i one muszą się dostosować do nowej wersji. Trwa to zawsze 1-2 dni i wszystko śmiga. To, że soft P5 się wiesza nieziemsko mnie irytuje.

    oj peri peri jak ja mam z tobą dyskutować jak mi tak źle życzysz...

  8. #1108
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    HEM --> turn on 'force on top' in hud options->table preferences

    u mnie dziala

    info z innego forum

  9. #1109
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    To, że po aktualizacjach nie działa pt3/hem nie powinno specjalnie dziwić. Z punktu widzenia sieci są to programy obce i one muszą się dostosować do nowej wersji. Trwa to zawsze 1-2 dni i wszystko śmiga.
    Ale dlaczego zdarza się to tylko programistom Ongame? Dlaczego takie PS czy FTP (ale także ipoker, Party) NIGDY ale to NIGDY nie miało problemów, jakie zdarzają się przy większości aktualizacji P5? Przypadek? Czy jednak słabość programistów Ongame?

    A temat był ostatnio nieaktywny, bo po prostu nie było "akcji" do jakich przyzwyczaiło nas Ongame, typu znikanie kasy czy totalne zwiechy.

    Ale wcale nie znaczy to, że soft się poprawił, tylko już się przyzwyczailiśmy do tych wielu drobnych usterek i cieszymy się, że nie ma numerów na masową skalę (tzn nie było do wczoraj)

    Żeby nie było, że jestem gołosłowny, do dziś nie ma timebanku czy autoreloada, o co gracze apelują od miesięcy, a pojedyncze zamknięcia stołów raz na jakiś czas, ale jednak się zdarzają.

  10. #1110
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Programiści z ongame ucieszyli by się pewnie z porównywania ich do ps czy ft. A tak na serio nie wiem jaki jest ich problem. Nie sądzę, że pracują tam sami ignoranci. Jeśli ongame potrafi przyciągnąć takich "graczy" jak betfair czy kupić party to chyba stać ich na kompetentnych ludzi.