Strona 34 z 139 PierwszyPierwszy ... 2432333435364484134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 1387
  1. #331
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    W weekend przyznam się szczerze starałem się nie myśleć o p5. Postaram się dowiedzieć o co chodzi ze stołami SH.

  2. #332
    Coraz bardziej mnie irytuje ten soft. W ogóle dzisiaj grać nie mogę bo mi się co chwile soft wyłącza. Jak mam możliwość więcej pograć, to zawsze albo prąd wyłączą, albo downswing albo się ongame złośliwe robi. Biednemu zawsze wiatr w oczy....

  3. #333
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Uwaga na pre-select action !!!
    Jestem na SB NL100 (multitabling więc czesto używam PSA), 2 limpy więc zaznaczam call (w domyśle do dużego blinda) i zmykam na inny stół gdzie trwa ciekawa akcja. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że z buttona gość zallinował się za 42$ a ja go auto-scallowałem !!!! Hmm....z 67 off nie udało się wysuckoutować KJs, ale nauczka jest: ŻADNYCH PRE_SELECT CALL !!!

  4. #334
    Rozwalił mnie mail od konkurencji z Ongame

    Due to memory load requirements some players are experiencing computer system freezes.

    We are working diligently to lessen the memory requirements of both the Java and download client. As we work to improve the game experience we would suggest limiting your play to one or two tables. And test additional table play with minimum stake risk until you have identified your computers limit of the current game client.

  5. #335
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez TheNaturat Zobacz posta
    Due to memory load requirements some players are experiencing computer system freezes.
    Czyli że Java w rękach <lol> programistów Ongame </lol> to brzytwa w ręku małpy na lodowisku. Jedyne czego jeszcze temu softu nie zrobili to wbudowanie jakiejś drobnej pętli nieskończonej, ale chyba to tylko kwestia czasu.

    Zwróćcie uwagę na słówko 'some'. O ileż niewinniej ono brzmi od takich 'nearly all' lub 'vast majority'.

    No i jeszcze to subtelnie zawoalowane ostrzeżenie, że można już własnej kasy nie zobaczyć : '(...) And test additional table play *** with minimum stake risk ***'

    Żeby nie było tylko destrukcyjnie to teraz trochę konstruktywnie.

    Imho jedyna droga do uzdrowienia tej sieci to przelewanie wynagrodzenia programistów w całości na konto roomu z możliwością wycofania tego co w międzyczasie nie zniknie po rozegraniu min 20k rozdań na min 16 stołach

    W efekcie, w góra kwadrans po ogłoszeniu takiej decyzji, zespół programistów stopniałby do zera i derekcja cyrku zmuszona byłaby odpalić soft poprzedni.

    Nie wiem jakie figury retoryczne znaleźliby artyści z marketingu, żeby odtrąbić to jako sukces, ale nie watpię że by im się to udało

    W sumie nie gram już tam od jakiegoś czasu, ale miło wspominam te parę tygodni a szczególnie poziom graczy, więc trochę mnie to jeszcze obchodzi ...
    Ostatnio edytowane przez OhMikeYes ; 22-08-2009 o 08:41

  6. #336
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Odnośnie posta TheNaturata... szkoda, że mi to umknęło.
    Powoli chyba niestety trzeba zwijać manatki z ongame - w ciągu ostatnich kilku dni, miałem 4-5 zwiech systemu, które dla mnie, gracza sng skutkowały stratą z 10-15 buy-inów. Oto fragment mojego maila do supportu i ich odpowiedź... czy władze sieci nie widzą, że kręcą sobie sznur?

    "Hi support,
    > last few days there were some serious issues for me. I'm 9tabling sngs, and
    > some of the tables stop responding (others are running). Affected tables
    > freeze (ie. time counters stop) and when mouse is moved over them the
    > windows clepsydra cursor is shown.(...)"

    Odpowiedź supportu:

    "I am sorry to hear about the issues that you have experienced lately and the inconvenience that this has caused you!
    Regarding your main problem with freezing tables, our new P5 software currently only supports up to 6 tables at the same time. Any additional table that you open would be at your own risk and the network can not take responsibility for the stability of your tables. Unfortunately you are experiencing the problems that you have described in your email because you have 9 tables open at the same time.
    In order to avoid tables from freezing I would advise you to play at 6 tables only."

    pozdro,
    wooysiah

  7. #337
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Takiej odpowiedzi supportu nie da się nawet skomentować.

  8. #338
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A bo się Wam 7 stołów zachciewa

    Zerkam w ten wątek choć na ongame nie gram i tak mnie nurtuje jedna myśl - dlaczego ktokolwiek jeszcze tam gra?

  9. #339
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    dobry bonus od depozytu + sklep + $$ z jakiegos refa wychodzi calkiem solidnie + rybki

  10. #340
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    dobry bonus od depozytu + sklep + $$ z jakiegos refa wychodzi calkiem solidnie + rybki
    Teraz minusy: wyrabiac bonus mozna na 6 stołach, co i tak nie gwarantuje stabilności (grałem 4 stoły tak samo kasa znikała/soft sie wieszał - typowe problemy). Bonusy od depozytu sa wszedzie, sklepy tez, refy tez.
    Dla mnie to masochizm - ale to chyba raczej coś w stylu "gram już tu tyle, nie chce mi się nigdzie przenosić" - gl panowie, ja tam nervosolu pić nie zamierzam