Strona 27 z 139 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 1387
  1. #261
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez pajak23 Zobacz posta
    Marcin. wczoraj bylo tak ze wlaczylem soft, Zdolalem odpalic 3 stoly i zaraz po 1 rozdaniu wywalilo mnie z pokerroomu. Odpalilem ponownie heya, stoly sie zaladowaly po czym znowy mnei wywalilo. Kilka godzin pozniej znowu tak samo sie stalo, wiec wczoraj nic nei pogralem.
    mialem taka sytuacje jakies 2 tygodnie temu na Hollywood. Ciagle mnie wywalalo po pierwszej-drugiej rece na stoliku. Nie pamietam czy cokolwiek zrobilem ale nigdy pozniej juz takiej akcji nie bylo...

  2. #262
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Mam dziwny problem i ciekaw jestem czy ktoś miał podobną sytuacje.
    Grając np. 6stolikow cashowych, Na jednym (albo dwóch) z nich czas nie odlicza mi się do końca, tylko jak minie polowa bądź 3/4 to jestem na "away" i ręka jest foldowana po becie do mnie. Jest to trochę frustrujące, w sytuacji, gdzie myślę jak przeciwnika najlepiej wciagnac a nagle mój nuts jest foldowany przedwcześnie. Czasami takie foldy zdarzają się również od razu na początku "czasu", przy czym wtedy jest troszkę dziwniej. Mianowicie dzieję się tak (przynajmniej z tego co zauważyłem) w sytuacji kiedy klikam na okienko betu, żeby wpisać bet, po czym zanim sie zdecyduje ile zabetować, podejmuję decyzje na innym stoliku i w tym momencie jestem również wrzucany na "away".
    Ktoś ma podobny problem? Ten drugi to jakiś dziwny. ale myślę że to z przedwczesnym kończeniem się czasu mógł ktoś mieć

  3. #263
    Miewam podobny problem co Citmod. Zdarzało mi się, że mnie sitoutowało w trakcie rozdania mimo, że czas niby jeszcze cały nie upłynął chociaż w moim przypadku to moze byc wina marnego neta. W każdym razie już pewnie ze 2-3 BI jestem przez to w plecy.

  4. #264
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    padlo wszytsko brakuje ponad 2,7k$ na stronie po logowaniu widnieje ze kasy mam ZERO a na klienta(mam zapamietane haslo i nick)po nacisnieciu login wyskakuje ze niepoprawny username or password...kurwa LOL co jest grane??!!!
    ktos jeszcze ma problem z zalogowaniem do klienta pokerowego??...na stronie to samo haslo i nick dziala i mnie loguje...kurwa kpina...
    Ostatnio edytowane przez sviestas ; 05-08-2009 o 01:15

  5. #265
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    tez sie nie moge zalogowac

  6. #266
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Tomek kasa jest "w grze". Za chwilę się dopytam co z logowaniem.

  7. #267
    Cytat Zamieszczone przez citmod Zobacz posta
    Grając np. 6stolikow cashowych, Na jednym (albo dwóch) z nich czas nie odlicza mi się do końca, tylko jak minie polowa bądź 3/4 to jestem na "away" i ręka jest foldowana po becie do mnie.
    Miałem coś podobnego kilka razy w różnych roomach i zawsze to była wina...neta Mam radiówkę i w godzinach szczytu jak kilku debili zacznie ściagać to necik trochę przycina i pingi sa olbrzymie "czas=600ms do nawet 3000ms" ja mam przeważnie między 20-50ms, im mniejszy tym lepiej rzecz jasna Tutaj masz ---> jak sprawdzić ping .

    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    brakuje ponad 2,7k$ na stronie po logowaniu widnieje ze kasy mam ZERO a na klienta(mam zapamietane haslo i nick)po nacisnieciu login wyskakuje ze niepoprawny username or password...
    Wczoraj pamiętam też się zalogować nie mogłem, a dziś jest już ok, tylko nie mam tej kasy, która grałem na czterech stołach, ale...przecież to wizytówka Ongame, więc ja się już przyzwyczaiłem

  8. #268
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    zalogowac sie juz moge...jesli chodzi o kase to wrocilo jakies 150$...Marcin mozesz sprawdzic czy reszta jest w "grze"??bo to lekka przesada...zawsze wracala calosc...
    Marcino odezwij sie na gg meil mi padl;/
    Ostatnio edytowane przez sviestas ; 05-08-2009 o 14:06

  9. #269
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wszystko jest. Ja dla odmiany zaraz uciekam z gg.

    Marcin

  10. #270
    wie ktos co sie od wczoraj dzieje z sitami na ongame???
    moze marcin wiesz kiedy cos sie ruszy???