Strona 130 z 139 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 1387
  1. #1291
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Na xp wszystko dziala dobrze Wspolczuje uzytkownikom visty (dziwie sie ze ktokolwiek tego uzywa). A propo notatek to dobrze by bylo gdyby oznaczenia byly widoczne z poziomu lobby. Poza tym jestem pelen nadziei. W koncu dobre oprogramowanie sie zapowiada.

  2. #1292
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    6
    Trevor, ja nie wytrzymałem, zrobiłem reinstal windowsa, zmienilem od razu na 32-bit wersje i śmiga wszystko pięknie.. wiec jak coś polecam format, bo na innym kompie na viscie tez śmiga

  3. #1293
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    ja mam win7 64bit i wszystko dziala o niebo lepiej niz flashowa wersja P5. moze problemem jest nieaktualna wersja javy (aktualnie ver 6 update 25) ?

  4. #1294
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez trevor Zobacz posta
    kiedy szykuje sie updejt tego "genialnego" softu, bo nie wiem czy mi sie opłaca system zmieniac, bo na razie wszystko mi działa elegancko z 2 sekundowym opóznieniem :]
    Od godziny mam to samo, a jeszcze rano wszystko było OK.

  5. #1295
    Ongame dzisiaj przebiło samego siebie. Gram na towerze i o godzinie 15 grałem akurat 6-7 stołów kiedy dostałem disconnecta, wyrzuciło mnie z softu i w tym czasie przez 15 minut śćiągało nowego klienka javy. Oczywiście nie musze mówić, że przez ten czas na wszystkich stołach miałem sitouta, a że gram sng turbo to po powrocie zostały mi 3 stoły na blindach 2000. To już jest przegięcie, mieli na to cała noc a oni robią aktualizacje w środku dnia z graczami na serwerze.

  6. #1296
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    irytujacy jest nowy pasek do betowania, tzn roznice w kolejnych rozmiarach betu sa tak duze, ze trzeba sobie to wpisac na klawiaturze zeby byl taki jak chcemy, a to niestety jest newygodne i czasochlonne.

  7. #1297
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Uwineli sie:

    Ongame Mod - table and card mods for Betsafe - Poker Forum | Grinders.org

    mozna tez zmienic font (!!!) podmieniajac calibri.ttf i calibri_bold.ttf w pliku jpc5_obfuscated_3033.jar na dowolny wybrany przez siebie font
    Ostatnio edytowane przez fixdgchd ; 19-05-2011 o 11:54

  8. #1298
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    jest na ongame opcja gry w kaskadzie?

  9. #1299
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Cytat Zamieszczone przez fixdgchd Zobacz posta
    jak rozpakujesz winrarem plik resources.jar, bedziesz mial wszystkie grafiki, teraz tylko trzeba znalezc sposob na podmiane
    Tak na szybko Wam powiem jako były programista java pliki *.jar to są zwykłe zipy, więc robicie sobie backup tego resources, robicie sobie ładnie w tym samym formacie i rozmiarach co tam jest do zmodowania, wrzucacie z powrotem dowolnym winzipem i powinno śmigać. Tylko zróbcie ten backup wcześniej gdyby jednak jakąś niepotrzebną magię dorzucili i coś nie poszło...

  10. #1300
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    no magia polegala na tym ze program przy rozruchu sprawdzal czy plik zgadza sie z "oryginalem" i w razie braku zgodnosci pobieral go, bo podmienic nie bylo problemu. Wiec teraz trzeba wykonac podmiany o ktorych piszesz, a pozniej dokonac zmian w pliku bat, jak podane w linku i wszystko dziala