Strona 105 z 139 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 1387
  1. #1041
    mi RB spadl o jakies 40 % padaka

  2. #1042
    Cytat Zamieszczone przez gargamel_ Zobacz posta
    Mi spadło o 40% w stosunku do HM-a po 15-tym, teraz gram znowu na FTP. Na pewno więc udało im się jednego rega wygonić z Ongame. Jeszcze trochę i będą tam juz same donki przerzucające rake i nikt nie będzie kasy zgarniać
    To było narzekanie czy reklama?

  3. #1043
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez goDrut Zobacz posta
    mi RB spadl o jakies 40 % padaka
    Nie spadl Ci rakeback tylko mniej generujesz rake.

  4. #1044
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    OnGame zastosowało się do sugestii graczy i wprowadziło zmianę mającą utrudnić życie tzw. short stackom. Od 11 sierpnia na stoły można się dostać opłacając min. 35 razy big blinda. Może się zdarzyć, że część stołów nie zostanie objęta tą zmianą, ale w ciągu kilku dni zmiana będzie obejmować wszystkie dostępne stoliki. W tym tygodniu (19.08) aktualizacji zostanie poddany klient java. Nie powinno to mieć wpływu na soft pulpitowy, ale lepiej żebyście o tym wiedzieli.

    /Marcin

  5. #1045
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    czy ktos coś wie kiedy dokładnie wejdą w życie stoliki 35bb min ?

  6. #1046
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    już weszły

  7. #1047
    Witam wszystkich!
    Od niedawna bawię się w rega na Heypoker i podzielę się moimi kilkoma spostrzeżeniami. Jak na razie jestem zadowolony, zarówno z supportu jak i pomocy Marcina. Przeżyłem chyba 3 rozłączenia, w związku z łączeniem, ale wszystkie buy-iny wróciły na moje konto co do jednego. Problem mam ciągle z multitablingiem i tutaj liczę na Wasze doświadczenia. Gram na laptopie, który w styczniu był jeden z lepszych do gier, Vista Home. Wyczyściłem pamięć RAM z wszelkiego zbędnego softu,poza pop-up wyłączam inne funkcje, trzymam na klockach ( bo mi się wyłączał z przegrzania), gram 8-10 stołów + PT3. Jednak po ok. 1h grania coś mi się zaczyna hałasować w laptopie (wiatraczek?), programy zwalniają i nie mogę dostać się do okienek które widzę. Jednak jak zatrzymuje pracę Poker Tracker po kilkunastu sekundach wszystko wraca do normy, jednak jakieś straty są jak to jest w SNG turbo. Dzieje się tak pomimo, housekeeping i czyszczenie rejestrów po każdej sesji. Ponieważ zamierzam pozostać na heypoker, zastanawiam się w co zainwestować: kupić podkładkę schładzającą z wiatraczkami ? Upgrade Vista do Windows 7 ? Zamienić PT3 na HM ? Dołożyć RAM ? Czy przemęczyć się, aż do kupna jeszcze lepszego laptopa ?

  8. #1048
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    1. Wyczysc laptopa od srodka bo radiatory i wiatraczki lubia sie zapychac kurzem - wtedy chlodzenie nie dziala tak jak powninno, komp sie nagrzewa i sam obcina sobie moce obliczeniowe celem schlodzenia podzespolow . Dodatkowo przedluzy to zywotnosc laptopa.
    2. Jesli masz 3+GB RAM to nie masz sie czym przejmowac - Ongame sie taka iloscia zadowoli i nie powinnno grymasic.

  9. #1049
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    No właśnie, napisz trochę więcej o tym laptopie bo stwierdzenie "Gram na laptopie, który w styczniu był jeden z lepszych do gier" to trochę mało. Jeśli masz 2 GB ramu i Vistę to już masz jeden powód.

    Sting

  10. #1050
    Toshiba L500 - 12 W fakt mam Vista i 2 GB RAM ,ale przez długi czas potrafi działać bez problemu i zawsze mogę RAM dołożyć. Trafna i pomocna wydaje mi się P3dro uwaga, że zakurzenie to nieodpowiednie chłodzenie, a to może zwolnić pracę programów w laptopie. Przeczyszczę otwory odkurzaczem, oczywiście ostrożnie przy najniższej mocy. Zamówiłem już podstawkę do chłodzenia. Nie pomoże będziemy myśleć dalej, o dołożeniu RAM i upgrade do windows 7.
    Przy okazji Sting, jaki masz nick na ongame ? Jak zdarzy Ci się zejść do buy in 20$, to może na siebie wpadniemy, a jak nie to może czegoś się nauczę.