Strona 135 z 139 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 1387
  1. #1341
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    witam, zaczynam zabawe z ongame. wczesniej gralem glownie na ftp i starsach.

    jakies tips and tricks na poczatek ? na co uwazac po przejsciu z solindych softow ?

    przeczytalem jakas polowe tego watku i widze ze znikajace pieniadze i brak waiting list to chyba glowne minusy

  2. brak waiting list to raczej +

  3. #1343
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    pare pytan - jak ustawic hud w HEM ?

    po tym jak zmieniam siedzenie, zeby miec na wszystkich stolikach to samo - przeskakuja mi statsy innych graczy na random miejsca...
    pomimo tego ze mam swoj setup huda zaznaczony zeby dzialal na ongame, wyswietla mi sie jakis default, ktorego nie wiem jak sie pozbyc...
    na stolikach speed w ogole nie wyswietla sie hud. tak ma byc ?

  4. #1344
    masz w HM hud "ONGAME" i jego musisz sobie wyedytowac (import i export i gotowe..), tak samo musisz ustawic ulubione miejsce skoro planujesz zmieniac siedzenie, wpisz 'ongame' w FAQ HM i jeden z pierwszych wynikow pokazuje ktore miejsce ma ktory numer, hud na speed powinnien dzialac normlanie

  5. #1345
    Cytat Zamieszczone przez stempler Zobacz posta
    Zmiencie nazwe z Heypoker na CoolerPoker będzie bardziej pasować a tak na na serio to jest specjalnie ustawiane żeby racke nabijać? Bo odnosze takie wrażenie po dziejszym dniu
    Rzeczywiście jeden dzień gry to stuprocentowo miarodajna próbka

  6. #1346
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    17
    Gram tam podejrzewam dłuzej niz ty w ogole w pokera

  7. #1347
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez RBpros Zobacz posta
    brak waiting list to raczej +
    mozesz wyjasnic ?

    jeszcze nie zauwazylem korzysci w tym, ze nie moge sie zapisac na liste do fiszowego stolika, tylko zerkac czy przypadkiem nie zwolnilo sie tam miejsce.

    chyba, ze plusem jest to, ze inni ludzie tez tak musza robic

  8. #1348
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Ano, ze zamiast 5 stolikow zapchanych regami i waiting list na kilkanascie osob (boss media), masz 10 stolow i otwieraja sie kolejne.

  9. #1349
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ogólnie trzeba się nauczyć szybciej klikać od innych. Czasami 2s to już za wolno .

  10. #1350
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    nie myslalem, ze az tak bede za ftp tesknil