Strona 87 z 139 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 1387
  1. #861
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Nie zdarzyło mi sie od co najmniej 2 miechów

  2. #862
    Zauważyłem pozytyw aktualizacji, nie wiem czy jest to spowodowane nową wersją 1.40 Ongame Betpot czy aktualizacja softu, ale można już korzystając z modu zmieniać miejsca przy stoliku grając sng.

  3. #863
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    wie ktos jak zrobic zeby mody do zmieniania wygladu stolow wlaczaly sie odrazu przy starcie roomu ,a nie ze za kazdym razem musze po wlaczeniu recznie podmieniac pliki??

  4. #864
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja proponuję poprawić czytelność czcionek. Przecież w lobby ledwo da się przeczytać stacki graczy na stoliku.

  5. #865
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Orientuje się ktoś, jakim trzeba dysponować sprzętem, aby soft ongame działał płynnie na 8-9 stolikach z HUDem ? Dysponuje póki co Dual Corem T4300 i 2GB ram i już przy 6 stolikach pojawia się konkretny lag. Pytam, ponieważ rozważam kupno nowego, więc chce wiedzieć jaki jest potrzebny. No chyba, że ten soft na żadnym kompie nie chodzi płynnie

  6. #866
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wyłącz animacje i "pop table on action", a zobaczysz, że wszystkie lagi miną jak ręką odjął

  7. #867
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    No niestety nie pomogło to zbytnio, a mam wyłączone w zasadzie wszystko, jeśli chodzi o te dodatkowe ustawienia typu animacje czy avatary. Oprócz klienta pokera i PT3 nie używam też niczego oprócz gg i winampa. Wyjątkowo wkurzający jest fakt, że gdy pojawia się jakiś stolik z którego zejdzie gracz to zanim się otworzy po naciśnięciu "usiądź" to trwa to z kilkanascie sekund i już dawno ktoś to miejsce zajmuje.

  8. #868
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    bo tak sie nie wchodzi na stolyza nim Ty wejdziesz na stol z poziomu lobby to ja zdaze usiasc,wstac i przesiasc sie na lepsze miejscena poczatku sesji otworz sobie z 12 najlepszych stolow i siadasz w 0,0001 sec jak tylko ktos ze stolu wypada;]dzieki temu widzisz tez ktory stol juz dobry nie jest i wymieniasz go na inny zanim w ogole usiadziesz.

  9. #869
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Co to gówniane reklamy jak się da historie rąk wyskakują?Da sie to wyłączyć?

  10. #870
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    bo tak sie nie wchodzi na stolyza nim Ty wejdziesz na stol z poziomu lobby to ja zdaze usiasc,wstac i przesiasc sie na lepsze miejscena poczatku sesji otworz sobie z 12 najlepszych stolow i siadasz w 0,0001 sec jak tylko ktos ze stolu wypada;]dzieki temu widzisz tez ktory stol juz dobry nie jest i wymieniasz go na inny zanim w ogole usiadziesz.
    Svietas po otwarciu 12 stolow mam takiego laga, ze juz generalnie nie wiele moge zrobic Nie wiem czy to wina tego, ze mam "tylko" 2gb ramu i windows7 ? Zuzycie procesa przy 6-7 otwartych stolikach siega mi 30-70%, a pamieci ram okolo 75%

    Inne rzeczy mi chodza plynnie, nie ma zadnych zwieszek ( w gry nie gram ).