Strona 126 z 139 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 1387
  1. #1251
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    ale glowy do gory, czcionke na pewno zmienia szybko, a mody sie pojawia niedlugo po tym jak ostatni room ongame wprowadzi nowego klienta - potrzeba matka wynalazkow, jakis cwaniak od javy na bank to wymysli - przeciez poprzednie mody tez nie byly dodatkiem oficjalnym. notatki beda jak tylko wymysla sposob na import ze starej wersji. gorzej z tb i ar

  2. #1252
    a mi wszystko chula jak trzeba, wydajnosc sie poprawila, nie zcina mi juz, na poczatku byly jakies discconnecty ale teraz wszystko ok

    pozdro est

  3. #1253
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    U mnie śmiga bez zarzutu. Wydajność wzrosła zdecydowanie, żadnych lagów, płynny soft. Jak na razie boli brak możliwości notatek, ale mam nadzieję, że na dniach to wróci. Jeszcze jak dojdzie TB i waiting lista to będzie cacy!
    Pzdr

    Seq

  4. #1254
    u mnie notatki mozna dodawac bez problemu

  5. #1255
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    waiting listy bym się nie spodziewał. O import notatek zapytam.

  6. #1256
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    u mnie aktualizacja w połowie się wyłącza i nic nie pomaga?

  7. #1257
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    notek o ile mi wiadomo moga uzywac wylacznie ludzie ktorzy wczesniej notek nie mieli

  8. #1258
    panowie mam taki problem, hud dziala mi bez zarzutu tylko jest jedno ale, jak probuje przeciagnac okienko ze statystykami do odpowiedniego gracza to rownoczesnie na innym stole odpowiednie okienko tez sie przesowa,

    ktos wie jak sobie z tym poradzic ?

    pozdro est

  9. #1259
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    po przygodach z przejsciem na P5 nie ma sie co dziwic, ze wszyscy sie boja zmian na Ongame :P ale jak dla mnie to krok w dobrym kierunku, z tego co pamietam to cale entraction dziala na javie i nigdy nie bylo problemow z softem.

    zreszta juz mozna zauwazyc wyrazny skok wydajnosci, wszystko dziala jakby plynniej, w lobby lista graczy sie odswieza o wiele szybciej

    teraz tylko import notatek (chociaz polecam kazdemu robienie notatek w HM lub PT3 - o wiele pewniejsze i przy reinstalce nie trzeba pamietac, zeby plik z softu przegrywac ), kolorowanie graczy (fajnie jakby dodali wiecej kolorkow ), auto-rebuy i time bank.

    pewnie malo prawdopodobne, ale jakby dalo rade wprowadzic wsparcie dla modow wbudowane w soft (nawet sam wyglad stolu i kart) to bylby kosmos :P tak czy inaczej, musi byc jakis sposob na zmiane wygladu, bo domyslny jest bardzo meczacy (plik resources.jar -> config.zip da sie rozpakowac i podmienic table.png, ale przy starcie softu wraca oryginalna wersja).

    i bron boze nie wprowadzac waiting list !!!

    podsumowujac, jestem ze zmian bardzo zadowolony i mam nadzieje, ze kolejne tez mile zaskocza

  10. #1260
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    i bron boze nie wprowadzac waiting list !!!
    Tez zawsze szybciej klikam niz inni

    no i mody wbudowane w soft bylyby piekne, albo przynajmniej ktos kto rozpracowalby jak edytowac resources.jar tak zeby soft sie nie czepial