Strona 14 z 139 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 1387
  1. #131
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jestem informatykiem-programistą i nie mogę się nadziwić, jakim cudem Ongame w ogóle doprowadziło do sytuacji, która w tej chwili ma miejsce. Przecież to co się dzieje z nowym softem to nie jest jakiś-tam-bug-który-ktoś-przypadkiem-znalazł, tylko to jest absolutny armagedon. Jakim cudem takie coś można było wypuścić na światło dzienne? Chciałem napisać, że ja bym natychmiast stracił pracę po takiej wtopie, ale tak by się nie stało, bo po prostu taki "twór" nie miałby najmniejszej szansy opuścić "hali produkcyjnej". Jak oni to testowali? Zalogowani we dwóch na pustym serverze grali godzinkę? Przecież to jakiś informatyczny absurd...

    Wiadomo, że to pytania retoryczne, ale przecież to tak jakby wypuścić do salonów samochód, który przejeżdża tylko 100km, a potem zgon. I tak każdy egzemplarz.

  2. #132
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    jako informatyka dziwi mnie dokladnie to samo soft jest niezly i nadaje sie prosto do testerow. a ktos z kosmosu to wypuscil jako finalny produkt i zrobil z graczy kroliki doswiadczalne. u mnie w firmie tez juz by sie posypaly glowy za takiego bubla co najdziwniejsze slyszalem ze ten soft byl testowany przez kilka lat (?) we Wloszech. Wnioski z tych testow chyba chu.. zastrzelil i postanowili pojsc na zywiol Ciekawe kto byl na tyle genialny zeby niesprawdzonym softem postawic na szali wypracowane zaufanie do calej sieci, wyp***dolic traffic do gory nogami i liczyc ze wszystko jakos sie ulozy a bledy beda poprawiac na biezaco. to jak upierdolic galaz na ktorej sie siedzi liczac na to ze upadek bardzo nas nie zaboli i zaraz wejdziemy sobie spowrotem na drzewo i zaczniemy zabawe od nowa

    Jednym slowem:
    http://www.projectcartoon.com/cartoon/32
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 09-07-2009 o 13:54

  3. #133
    Podpisuję się oczywiście pod poprzednimi wypowiedziami. Trudno to słowami określić co oni wyprawiają - mieli ten soft na bwin.it chyba 1-2 lata i nic nie zmienili/poprawili w tym czasie - powinien być stary soft do czasu aż nowy będzie gotowy na 100%. Tak jak wcześniej pisał pepone wygląda to na sabotaż i nawet znając "możliwości" idiotów z Ongame czegoś takiego to nawet po nich się nie spodziewałem - a bug ze znikającą kasą to przechodzi ludzkie pojęcie.

    I teraz te turnieje z dodaną pulą to też smiech na sali - oni te 3k czy 5k zarabiają co kilka(naście) minut. Powinni zrobić turniej z dodanymi co najmniej kilkudziesięcioma k$ co tydzień dopóki głównych bugów nie wyeliminują.

  4. #134
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta

    Update, który planowo zostanie przeprowadzony 14.07 będzie zawierał:

    - improved plates background
    - new four-color deck
    - faster game speed (end of hand in non-showdown situations)
    - table highlighting when time to act
    - lower memory consumption
    - faster login
    Intrygująco ustawiona hierarchia priorytetów. Posługując się metaforą z chirurgii urazowej brzmiałoby to zapewne tak :

    - otarcie naskórka pięty
    - zadrapanie palca wskazującego
    - złamanie kręgosłupa
    - nieświeży oddech
    - zwichnięcie stawu biodrowego
    - kaszel

  5. #135
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Moim zdaniem szefostwo ongame nie do końca wiedziało jaki produkt został "zaprogramowany" w zaciszu sztokholmskiego biura informatyków. Jak zresztą widać w temacie o full tilcie tam też szefostwo chyba nie do końca wiedziało co społodzili informatycy.
    Podobnie jak niektórzy przedpiścy, również zajmuje się tworzeniem oprogramowania i IMO to szefostwo kwalifikuje się do wymiany razem z oprogramowaniem. Ponieważ to właśnie owo szefostwo bierze kasę za wyznaczanie zadań podwładnym a także kontrolę stanu realizacji tych zadań.

    Tak czy inaczej szkoda, że wyszło tak jak wyszło ponieważ miałem naprawdę szczere chęci odpocząć od PS/Party/FTP i pograć na Ongame po wprowadzaniu nowego softu. Który wg. zapowiedzi miał być świetny.

    Hehe, stare ale jare.

    jdx

  6. #136
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Dopuki odplywaja regsi, ja zbyt wielu lez nie bede wylewal ;>

  7. #137
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    akurat piwo pilem jak przegladałem watek, i monitor oblałem gdy zobaczylem jak niedlugo beda stoly na ongame wygladac

  8. #138
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    jak bedzie dzialal na 4 stolach bez obciazania procesora w 90%
    jak bedzie waiting list
    jak nie bedzie znikac kasa
    jak bedzie mozna wylaczyc czat i to wszystko obok
    jak nie bedzie 10 zwiech dziennie

    to z takim wygladem stolika na bank bede tam grac.

    Czekam.

  9. #139
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez trevor Zobacz posta
    akurat piwo pilem jak przegladałem watek, i monitor oblałem gdy zobaczylem jak niedlugo beda stoly na ongame wygladac
    jak dla mnie jest wszystko co jest potrzebne. duzo miejsca na huda, 1/2 i 3/4 pota. Nic mi wiecej nie potrzeba

  10. #140
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    pamiętajcie że od zawsze są różne mody dla Ongame więc kolory itd nie mają znaczenia bo możecie sobie zrobić jakie chcecie...

    dużo ważniejsze jest zużycie procesora, zwiechy i znikające siano