Strona 114 z 139 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 1387
  1. #1131
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Pneumo daj znac co odpisali bo ja mam caly czas to samo;/

  2. #1132
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam. Pogralem ostatnio troche na solidnych softach, dzisiaj z okazji wolnej niedzieli postanowilem wrocic i zobaczyc jak sie ma gra na cashach ongame. Mimo sentymentu do tej sieci niestety sie zawiodlem. Napisze w skrocie pare roznych spostrzezen, moze ktorys zbiorczy mail Marcina zostanie wysluchany Tak wiec:

    1) Co do PT3 aktualnie mam wersje 3.07.05 beta i bez problemu wspolpracuje z cashami ongame. Nic mi sie nie zawiesilo ani nie wykrzaczylo
    2) Traffic niestety dramatyczny, 16k graczy jak na niedzielny wieczor to malo. Co najgorsze dla mnie, stoly FR sa cieniem dawnego ongame sprzed wprowadzenia P5. Na nl50 doslownie max 2-3 stoliki na ktorych daloby sie cos pograc gdyby nie trzeba bylo czekac niewiadomo ile na miejsce przy stoliku, a lacznie wszystkich stolow nl50 zaledwie 6!!! (dlaczego jest az tak zle?) Myslalem ze na micro bedzie lepiej, ale nl20 FR rowniez nedza. Kiedys ongame mialo na danych stawkach najwyzsze srednie pule i ogladalnosci flopa jakie widzialem, dzisiaj jest z tym juz bardzo slabo.
    3) Co do graczy poziom dalej jest dosc slaby, jednak jest ich juz po prostu zbyt malo, nie ma opcji zeby usiasc na kilka agresywnych stolikow, a o grubszym multitablingu mozna zapomniec, tak samo jak o graniu o innej porze niz wieczor.
    4) Kompletny brak dobrej oferty turniejowej, mimo sporego uplywu czasu turnieje ktorych pule gwarantowane zostaly obciete przy zmianie na P5 dalej nie powrocily do dawnej formuly a nawet zostaly przyciete jeszcze mocniej. Przykladowo grywalem czesto 10.000$ GW za 33$ codziennie o 16:00, dzisiaj jest to juz tylko 2.800$ GW :/
    4) Bardzo brakuje mi kilku istotnych szczegolow, bez ktorych dzisiaj juz gra mi sie zwyczajnie niekomfortowo, np:
    - brak autorebuya i koniecznosc recznego uzupelniania stacka na wszystkich stolikach (co chwile lapie sie na tym ze w momencie allinow nie mialem pelnego stacka przez co zwyczajnie trace kase)
    - brak podswietlania w lobby stolow na ktorych juz siedze przez co nie widze czy nie zostalem na jakichs slabych stolikach (proponowalbym zrobic cos na wzor z ftp gdzie stoly na ktorych sie siedzi sa podswietlone jednym kolorem, a te gdzie sie jest na waiting liscie innym kolorem)
    - brak waiting listy jednak bardziej przeszkadza niz pomaga (trzeba jak debil siedziec przy otwartych zapelnionych stolikach i polowac na napis sit in, bo zajecie miejsca z poziomu lobby graniczy z cudem)
    - brak time banku, ktory jest juz podstawowym wymogiem
    - oryginalna oprawa graficzna dalej nie pozwala mi grac, jednak to moze rzecz gustu, no i zawsze mozna wgrac moda, ale przydaloby sie zeby wkoncu oficjalnie zrobic jakis przyjazny design
    - na kazdym stoliku siedze w innym miejscu co jest bardzo niewygodne przy wiekszej ilosci stolow. Teoretycznie jest opcja zmiany miejsca jednak jest ona kompletnie bezuzyteczna gdyz staty z huda nie zmieniaja miejsca wraz z pozycja gracza i trzebaby je recznie przesuwac na wszystkich stolach

    Pomijam kwestie zwiech i niestabilnego dzialania, oraz aktualnego rozwiazania z rozdzielaniem rake. Mam nadzieje ze ktos w ongame wkoncu wywroci to wszystko do gory nogami i bedzie mozna znowu tam spokojnie grac nie martwiac sie o traffic i doplyw graczy.
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 24-10-2010 o 19:44

  3. #1133
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    kraks mozesz gdzies wrzucic do sciagniecia ta wersje PT3?? bo na 3.07.06 beta ktora teraz jest do sciagniecia wszystko sie sicna,a tej Twojej(3.07.05 beta) nie widze do pobrania na stronie PT juz;/

  4. #1134
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    nie ma problemu, zaraz wrzuce

    Edit: http://rapidshare.com/files/42692908...ll-v3.07.5.exe

    Jak chcesz zeby wrzucic na cos innego niz rapid, to daj znac
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 24-10-2010 o 19:01

  5. #1135
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez Pneumokok Zobacz posta
    No dobrze, ale czy któryś z wujków dobra rada, da mi jakąś radę do PT3 ? Bo inne programy mi samoczynnie aktualizują flash, motyla noga...
    U mnie problem występuje tylko wtedy gdy zamykam stoły. Aby to ominąć co jakiś czas stopuje Huda i zamykam wtedy wszystkie z których odpadłem.

    Sting

  6. #1136
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    2) Z tego co zauwazylem to w weekendy jest duzo gorszy traffic od dni powszednich. Sam gram sng ale obserwowalem high stakes w zeszlym tygodniu i widzialem pn-pt w godzinach 20 - 2, po 8-14 stolow nl600 i nl1k. Traffic spadl ale jest chyba w tej chwili duzo bardziej uzalezniony od pory tygodnia i dnia.

  7. #1137
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    To dziwne, ale rzeczywiście w weekendy (a zwłaszcza w piątek i sobotę) ruch jest sporo niższy niż w inne dni.

    Sting

  8. #1138
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Za szybko pochwalilem wspolprace PT3 i softu ongame. Wszystko dzialalo zarowno przy otwieraniu jak i zamykaniu stolikow, az nagle przy zamykaniu jednego wysypalo sie wszystko, lacznie z turniejem

  9. #1139
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    downgrade softu , 5 min gry i to samo, ja pierdole kurwa kiedy to sie skonczy

  10. #1140
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Ja tam od zawsze wierze w Ongame, mimo niezlego dolka i czasowych wpadek, wydaje mi sie ze docelowo wszystko pojdzie w dobrym kierunku