Strona 112 z 139 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,120 z 1387
  1. #1111
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    nowa wersja PT3 nie zmienia nic...caly czas wszystko sie zawiesza;/czy na HEM jest nadal to samo?czy update tam zalatwil sprawe?
    w takim razie urlop sie przedluza niech ktos da znac jak juz da sie grac(nie mialo sie rymowac lol)

  2. #1112
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    HEM po tej zmianie co na gorze podalem stoliki cash dzialaja ok nie wiem jak mtt i s&g bo ich nie gram

  3. #1113
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Co jakis czas lubie sie wtracic tutaj chociaz nie gram na ongame - z rok temu to wpisalem, powtorze P5 NIE DA SIE NAPRAWIC pozostaje napisac P6 od ZERA w przeciwnym wypadku ZAWSZE beda cyrki.

  4. #1114
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    A dla mnie, gracza sng jest wszystko ok. Czasami jakas aktualizacja cos skopie ale jest duuuzo lepiej niz od razu po wejsciu P5 a funkcjonalnosc jest imho duzo lepsza niz starego softu.

  5. #1115
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Przecież ja wiem o co chodzi, ale zdajecie sobie sprawę, że ten temat był już prawie nieaktywny i działa w formie gorzkie żale. Oczywiście zbieram co jakiś czas wszystkie informacje i wysyłam je w formie raportu, ale nadal nie zmienia to faktu, że mamy mały wpływ na to, jak to działa lub nie. Z punktu widzenia kultury gry jest to oczywiście krótko mówiąc, czy też pisząc, masakra. Nie sądzę jednak, że jest to strzał w stopę. Nie sądzę ponadto, że problem jest taki płaski, jak się wielu wydaje tzn. napisz soft --> włącz --> działa. Każdy informatyk, kierownik, projektu i inni ludzie, którzy mieli do czynienia z systemami komputerowymi, serwerami etc. wie, że pewnych spraw się nie da przewidzieć. Nadal pozostaje zagadką dlaczego tak długo raczą nas aktualizacjami po których musimy odświeżać ten wątek.

    To, że po aktualizacjach nie działa pt3/hem nie powinno specjalnie dziwić. Z punktu widzenia sieci są to programy obce i one muszą się dostosować do nowej wersji. Trwa to zawsze 1-2 dni i wszystko śmiga. To, że soft P5 się wiesza nieziemsko mnie irytuje.

    oj peri peri jak ja mam z tobą dyskutować jak mi tak źle życzysz...
    To nie HEM nie działa tylko wasz soft. HEM śmiga, wszystkie inne programy działają w tym samym czasie tylko wasz soft wisi.
    Sam wiem, że błędów nie da się uniknąć pisząc oprogramowanie. Ale najpierw robi się testy wewnątrz, a potem udostępnia klientom. Przecież oczywiste jest, że nawet przez 1h nikt nie grał na tym sofcie w firmie tworzącej oprogramowanie.

  6. #1116
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    trzymajmy się faktów. Soft był testowany rok we Włoszech. Widocznie niedostatecznie. Jest jednak jeszcze jeden aspekt. Dzisiejsza jego wersja to już spokojnie P6 czy nawet P7. Wydaje mi się, że tamte problemy zostały znalezione i tzw. numer wyciął hardware. Ale to to tylko domysły nie poparte żadną wiedzą od insiderów.

  7. #1117
    Jedyne co mogę doradzić, to pozaznaczać w sofcie kolorami graczy regularsi zielony , słabi żółty itp. jak kto woli. Jak będzie kolejny update jak wczoraj gdzie w ogóle nie dało się grać z PT3 na trudny okres będzie jak znalazł.

  8. #1118
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    trzymajmy się faktów. Soft był testowany rok we Włoszech. Widocznie niedostatecznie. Jest jednak jeszcze jeden aspekt. Dzisiejsza jego wersja to już spokojnie P6 czy nawet P7. Wydaje mi się, że tamte problemy zostały znalezione i tzw. numer wyciął hardware. Ale to to tylko domysły nie poparte żadną wiedzą od insiderów.
    Przed ostatnim updatem!?

  9. #1119
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Mam na myśli przed wprowadzeniem P5. Dobra panowie wiadomo, że takie akcje wyprowadzają z równowagi. Można wieszać psy jeszcze ze dwa dni. Mam dla was na ten wieczór jednak zupełnie inną propozycję. Jeszcze nigdy nie stosowałem tej metody, ale słowo franca pasuje tutaj jak ulał.
    Zapraszam do zapoznania się z filmem w profilu hesop. Mam oczywiście nadzieję, że w weekend zostanie zapodany "jakiś" update.

    Hey Series of Poker (HESOP) | Facebook

    /Marcin

  10. #1120
    Cytat Zamieszczone przez Finian Zobacz posta
    To jest jakaś katastrofa. Gram sobie sng i za każdym razem kiedy kończę jakiegoś sng to soft mi się zawiesza. Co jest nie tak? Zrobią coś z tym jeszcze dzisiaj czy się nie uda? Czas chyba stąd uciekać na Pokerstars albo FullTilta bo to jest dramat.
    Miałem tak od ponad tygodnia i to przed updatem! A soft wiesza sie średnio 3x na godzine