Strona 107 z 139 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1387
  1. #1061
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    22
    Można już normalnie grać, czy dalej są jakieś problemy?

  2. #1062
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    jakaś aktualizacja teraz? bo nie można się zalogować.

  3. #1063
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    ktoś wie ile potrwa ta konserwacja ?

  4. #1064
    Jakby ktoś pytał o możliwości softu, to umożliwia granie kilkunastu stołów jednocześnie na włączonym tylko pop -up. Max miałem chyba 15 i jakoś to szło płynnie na w/w laptopie. Może to jest efekt updatów? Czasami jednak soft potrafi mi się całkowicie zamknąć bez powodu, niezależnie od ilości stołów czy to jest kilkanaście czy cztery na zakończenie. Jest to jednak tak okazjonalne (co kilka dni),że nie przeszkadza w codziennym grindowaniu. Ktoś miał podobnie ?

  5. #1065
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ja tak mam co jakiś czas, ale tylko z włączonym PT3. Housekeeping bazy usuwa problem na dwa czy trzy tygodnie.

    Sting

  6. #1066
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Soft wylacza sie bez powodu raz na jakis czas ale na szczescie juz nie tak czesto jak kilka miesiecy temu. Wtedy zdarzalo mi sie nawet kilka razy podczas sesji a teraz raz na kilka dni/sesji.

  7. #1067
    Ja również widzę, że soft się nie lubi z PT3. Właśnie mi się wyłączył i to w pierwszej sesji po housekeeepingu generalnym. Planuję w najbliższych dniach zamienić zgromadzone punkty lojalnościowe Acera 17' jaki jest w sklepie.

  8. #1068
    Wcześniej jeśli podczas 3h sesji, soft wyłączył mi sie 1 czy 2 byłem wkurzony, teraz już do tego przywykłem. Ale po ostatniej aktualizacji tzn od około 5 dni soft to jest tragedia. Korzysta ktoś z ongame betpota i ma podobnie? Stoły zwyczajnie sie ładują i gra sie ok do czasu aż odpadne z jakiegoś sng , wtedy nie mogę go wyłączyć, jeśli to zrobię to wszystko stoły zastygają w bezruchu tak jakby zatrzymał sie na nich czas, jedynym wyjściem jest zamknięcie procesu i restart klienta pokerowego. I najdziwniejsza rzecz, jeśli zamkne stół w którym turniej już się zakończył tzn z komunikatem: tournament finished to wszystko jest ok i nic sie nie zawiesi.
    Oczywiście po restarcie trace wszystkie statystyki z huda ponieważ nie rozpoznaje on stołów bo Ongame wymyśliło sobie nazywanie ich numerami table #1 itp co sprawia że hud nie wie który stół jest którym i żeby wszystko działało ok muszę ręcznie table finderem dodawać każdy stół...

    I teraz pytanie dla użytkowników PT3 czy on działa ok i radzi sobie z tą numeracją stołów? Automatycznie wykrywając i wyświetlając statystyki?

  9. #1069
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Panowie nie miałem okazji was poinformować o tym wcześniej, za co przepraszam. Myślę, że kolejna aktualizacja to wynik opisanych wyżej problemów. Ale do rzeczy.

    Już jutro tj. 13.10.2010 zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne systemu. Rezultatem tego będzie przerwa w dostarczaniu usług, która ma potrwać planowo 6 godzin (start 04:00 CET). Ponadto nie odbędzie się żaden z zaplanowanych turniejów, który miałby wystartować po godzinie 00:00 CET. Od godziny 02:00 CET nie będą również dostępne turnieje sit’n’go.

    Gracze cashowi będą poinformowani o planowanej przerwie za pośrednictwem wiadomości w formie pop-up w okolicach godziny 02:00 CET. Zgodnie z planem gracze będą mogli dograć swoje ręce do końca przed zamknięciem softu.

    Każdy kto gra na ongame od jakiegoś czasu powinien wiedzieć co ten post oznacza.

    /Marcin

  10. #1070
    Najwięcej problemów mam przy wczytywaniu się nowego stołu, wtedy wszystko zwalnia i modlę się aby się nie zawiesiło, ale z reguły idzie dalej. Okazjonalnie jakiś stół mi się nie wczyta do końca i wisi "goły". Grając do kilkunastu stołów SNG turbo naraz, czasami wolę poświęcić ten buy-in gdyż restart softu z wieloma otwartymi stołami (nawet bez fazy przy nagrodach) potrafi przynieść zbliżone straty lub większe. No i to wyłączanie wszystkich stołów. O ile to się zdarzało raz na tydzień, to nie było problemu. Nic nie jest bezawaryjne i przeszło nieodczuwalnie. Jednak 1-2 na sesje to przyczyna downswingu. Na pocieszenie, ze wszystkie regi mają te same warunki A może komuś działa płynnie soft ongame multitabling na innych systemach niż Vista Home (Mac,Windows7)?