Strona 10 z 139 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1387
  1. #91
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    M A S O C H I Ś C I !!!
    +1

  2. #92
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wtrącę się w dyskusje o przyszłości odnosząc się wcześniej krótko do słów weeskacza. Nie pisałem, że soft hey jest najmojszy a i inny jest gorszy lecz pisałem o pracy supportu. Każdy w sieci ma to samo oprogramowanie i te same możliwości. Do tej pory (i wg mnie nadal tak jest) pracownicy roomów widzieli zawsze środki zarezerwowane w grze. Odpowiedź supportu konkurencji zmyliła mnie trochę i dlatego napisałem o screenach na tzw. wszelki wypadek.

    Jeśli chodzi zaś o przyszłość to ongame zanotowała dwa razy poważny spadek ruchu, który później z powrotem wrócił do normy. Było tak po opuszczeniu sieci przez mansion i next. Oczywiście proporcje i specyfika odejścia graczy z sieci są tutaj nieporównywalne ale myślę, że sieć podniesie się również po tym ciosie. Pod warunkiem, że zaczną szanować zdanie i potrzeby swoich graczy. Dostałem odpowiedź na mojego maila ale nie nadaję się z racji swojej krótkiej formy na prezentację na forum. Bardziej dyplomatycznie nie mogę tego ująć.

  3. #93
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    dyplomatycznie, pewnie napisali - zadnych zmian nie bedzie bo soft jest super

  4. #94
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Aż tak źle nie było Dostałem jednak dzisiaj bardziej budującego maila i za 1-2 godzin wkleję to na forum.

    Pozdrawiam

    Marcin

    edit:


    ok mail jest długawy więc przytoczę jego najważniejsze punkty.

    Ostatni update rozwiązał kilka poważnych problemów ale nadal będą prowadzone prace nad wprowadzaniem kolejnych zmian. Gra znacznie się przyśpieszyła, nie udało się jednak usunąć buga z alfabetami. Dalej będą prowadzone prace nad przyśpieszeniem gry między końcem a początkiem nowego rozdania. Na ten tydzień zaplanowany jest kolejny update, którego szczegóły już niebawem.

    Piorytety:

    - zmniejszenia zużycia procesora
    - Poprawa grafiki (zwłaszcza na zmniejszonych stołach)
    - Nowy uproszczony czterokolorowy deck
    - Waiting Lists
    - Table Management; opcja wyłączania animacji, kaskadowanie, tiling, funkcja Mini stołów


    No to zobaczymy jak będzie. Maile do nas oznaczają, że coś się dzieje.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 29-06-2009 o 22:13

  5. #95
    Obietnice ładne, czekamy aż coś zrobią.

  6. #96
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Moze byc jeden plus tej historii, o ile wczesniej nie zbankrutuja, mniej regularsow i ... powrot lepszych bonusow. W koncu bede musieli przyciagnac graczy.

  7. #97
    Heh, pierwszy bonus jest, choć nie wiem czy związany z P5, ale wymaganie jest ciekawe:

  8. #98
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Ostatnio prawie za kazdym razem gubi mi ok 1 byina i wraca kasa po ok 1-2 dnich. Strasznie mnie to wkurza.

  9. #99
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    ja nie wiem jak to jest ale gram codziennie i jeszcze chyba ani raz mi kasa nie zaginela

  10. #100
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Właśnie sobie grałem a w pewnym momencie pojawił się komunikat że "stół został zamknięty"lol i kasa którą miałem na tym stole przepadła.Jednak po tym komunikacie zrobiłem screena wysłałem email i odpisali mi że wkrótce pieniążki wrócą.