Strona 110 z 139 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,091 do 1,100 z 1387
  1. #1091
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    jakies info kiedy poprawka ?

  2. #1092
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    taaa za kazdym razem po jakiejs przerwie(urlop/znudzenie/wyjazdy itp) jak chce wrocic do grindu to zawsze jest cos nie tak taka karma a stolow speed nie widac od nl200 napewno nizej nie wiem ale na nl100 tez sie nie rzucilo w oczy...

  3. #1093
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    na nl30 na pewna są speedy, bo miałem okazję pogrywać na nl50 chyba tez są, ale nie zwróciłem dokładnie uwagi..

  4. #1094
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    22
    To jest jakaś katastrofa. Gram sobie sng i za każdym razem kiedy kończę jakiegoś sng to soft mi się zawiesza. Co jest nie tak? Zrobią coś z tym jeszcze dzisiaj czy się nie uda? Czas chyba stąd uciekać na Pokerstars albo FullTilta bo to jest dramat.

  5. #1095
    Dzisiaj już nie ma co wchodzić. Zszedłem na niższe stawki,wyłączyłem PT3 i naparzałem ile wlezie i było dobrze. Potem spróbowałem ponownie z PT3 i już na pierwszym stole zawiecha.

  6. #1096
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wszedłem właśnie na 4 stoły, wcisnąłem (jak zwykle) tile'a i....zwiecha absolutna

    no cóż, przeboleję te 3BB straty, dajcie znać jak będzie można znowu grać

    ale przyznam szczerze, że powoli tracę cierpliwość do Ongame, mimo całej wspaniałej pracy Marcina chyba zacznę powoli myśleć o przeprowadzce

    PS. dajcie znać, kiedy znowu będzie można grać

  7. #1097
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    22
    Witam! Jaki można dostać największy rb na ongame. Bo granie na tym sofcie sng przy rb 50% jest nieopłacalne. Można gdzieś załatwić stały rb na poziomie 60-65%? Chodzi mi o ciągły bonus x8.

  8. #1098
    mozesz zalozyc konto na ciocie wujka dziadka i siostre i pocisnac kilka razy te 10 czy ilestam roomow ktore ma x8 od depozytu, zwykle 500-1k jest jeszcze latwe do wyrobienia, pozniej im wiecej bonusa tym mniej dni ;f

  9. #1099
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    22
    Dzięki za odpowiedź. Wiem, że mogę tak robić, ale fajnie by było mieć coś na stałe. Zakładając konta na różne osoby będą problemy z wpłatami i wypłatami, więc ta opcja jest średnia. Już chyba wolę stracić te kilka % rb, żeby czegoś takiego nie robić, albo po prostu przenieść się na Starsy.

  10. #1100
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    @Aston bez dywersji w tym temacie proszę Zaznaczmy, że problem jaki mamy teraz jest minimalny w porównaniu z tym, co się działo jeszcze kilka miesięcy temu. Mieliśmy update z pewnymi ważnymi zmianami i tradycyjnie nie nadążył za tym ani pt ani hem, a tym razem nawet ja. Trzeba to przeczekać. Obiecuję następnym razem poprawę i szybszą informację na temat planowanej aktualizacji, jak to miało miejsce do tej pory.

    /Marcin