Strona 89 z 139 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1387
  1. #881
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    jest na ps taka opcja wiec moze masz scrola zjebanego ;p

  2. #882
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    dzieki Thepilator, a jaki to ma wplyw na bonusy? plus czy minus czy to samo mniej wiecej wychodzi? u mnie 8x dawal okolo 36-39% rb

  3. #883
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    jest na ps taka opcja wiec moze masz scrola zjebanego ;p
    Nawet nie wiedziałem. Pewnie dlatego, że jest spieprzona. Trzeba kliknąć najpierw w okienku kwoty. A potem robić scrolla w dół zamiast jak w każdym innym roomie do góry, aby podnieść kwotę. Czyli ONGAME bije PS

  4. #884
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    @Kejsper, ale również wszyscy inni. Ostatnio pochłonęły mnie przygotowania do turnieju w Harrachovie i stąd małe opóźnienie w naświetleniu całej sytuacji. No i mnie musi wyręczać bliżej nieznana Dana. Obiecuję jutro nadrobić tę zaległość i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Mam prośbę by nie kreować fałszywej rzeczywistości odnośnie "grywalności" P5. Ruch powoli wraca do normy. Czy to dowód, że jest już dobrze? Oczywiście że nie, prawdopodobnie nigdy nie będzie idealnie. Nie zgodzę się jednak, podobnie jak wiele osób, która do tego wątku nawet nie zagląda, z tezą, że na tym sofcie nie da się grać. Pójdę nawet krok dalej ryzykując stwierdzenie, że od wprowadzenia P5 jeszcze nie było tak dobrze jak teraz.

  5. #885
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Zdecydowanie sie zgadzam. Na chwile obecna soft bardzo mi odpowiada, gra sie przyjemnie czy to na 6 czy na 10 stolach, bez zadnych problemow, a traffic coraz lepszy. Oby tak dalej

  6. #886
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dzieki Thepilator, a jaki to ma wplyw na bonusy? plus czy minus czy to samo mniej wiecej wychodzi? u mnie 8x dawal okolo 36-39% rb
    Ja gram tylko sng i jak narazie wyrabiam bonusy startowe więc wciąż przy 8x mam 62,5%. Na 2+2 dużo osób pisało że teraz wyrabianie bonusa idzie im wolniej, ale pewnie były to jakieś nity, więc wszystko zależy od stylu jakim grasz. Wracając do tematu to podobno następna rzeczą jaką chce zrobić ongame to uderzyć w graczy sng i zmniejszyć im liczbe pkt przyznawanych za 1$ rake

  7. #887
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przepraszam za małe opóźnienie w odpowiedzi na powyższe pytania dotyczące zmiany systemu naliczania rake na contributed. Dana z RK dość precyzyjnie odpowiedziała na pytania i mogę tylko podsumować to, co zostało napisane wcześniej.

    Punkty w sng i turniejach będą nadal naliczane wg modelu: za każdego wpłaconego dolara prowizji otrzymasz 5 punktów gracza.


    Zmiany dotyczą jedynie gier cashowych. Punkty gracza (Player Points) są przyznawane na podstawie rzeczywistej prowizji wpłaconej przez gracza do każdej puli (wcześniej wystarczało opłacenie min. blind). Za każdego wpłaconego dolara rake będzie przyznane 3.25 punktów gracza. Punkty są dodawane w odstępach 0.01, jeśli np. wpłacamy do puli 0.4 $ prowizji, otrzymujemy 1,3 punktów gracza. Zmiana ta będzie oznaczać, że właściwie każdy rodzaj gry (fixed limit, pot/ no limit) będzie nagradzany równą ilością punktów gracza. Może się więc okazać, że wielu graczy, którzy wcześniej byli pokrzywdzeni przez nierówny podział punktów względem wpłaconego rake mocno zyska na wprowadzeniu nowego systemu. Będzie też z pewnością wielu graczy, którym punkty nie będą "leciały" tak szybko jak wcześniej.

    Korzystając z faktu, że wątek ten traktuje na temat wszystkich zmian w ongame, nie będę zakładał nowego wątku dotyczącego punktów gracza. Proszę również o prowadzenie dyskusji na ten temat właśnie w tym wątku.

    /Marcin

  8. #888
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    moze ktos sprawdzic czy dziala wyplata z MB??bo mi nie...wyskakuje jakis error;/

  9. #889
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Witam

    Nie sledze wszystkich informacji w tym wątku , więc nie wiem czy ktos juz o to przypadkiem nie pytał - czy jest może w planach wprowadzenie stolików w walucie € tak jak jest to w sieci iPoker??

    pzdr.
    Ostatnio edytowane przez makos ; 11-05-2010 o 16:44

  10. #890
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Temat stolików w € jest poruszany od ponad 3 lat. Kiedyś nawet był na forum temat założony przez alchemika, swojego rodzaju petycja graczy przesyłana do supportów różnych skórek. Nie wiadomo mi nic na temat stolików w walucie innej niż $.

    /Marcin