Strona 88 z 139 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1387
  1. #871
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    to otworz tyle co Ci dziala okpoprostu siadaj na stol odrazu jak ktos zejdzie majac go juz wczesniej otwartego,a nie z poziomu lobby bo tak zawsze Cie ktos wyprzedzi.

  2. #872
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Chyba ponownie są jakieś problemy. 10 osobowe s&g startują dopiero jak zapisanych jest 15+ osób, co jest raczej niepokojące.

    Sting

  3. #873
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Ja takiego problemu nie widzę, tylko w MAD Tilt Allin coś takiego się dzieje

  4. #874
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    ja szczerze mówiąc nie zanotowałem takiego problemu w ogóle. Było jakieś drobne zawirowania w zeszłym tygodniu, głównie w sng właśnie. Stoliki cashowe się nie wieszają więc można przystąpić do rozwoju softu.

    Uwaga kolejna aktualizacja już jutro!!!

    soft będzie oczywiście cały czas dostępny, ale należy spodziewać się problemów z aktualizacją hem i pt3.

    To tyle na dzisiaj w tym temacie.

  5. #875
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Ja miewam problem na cashach, że automatycznie folduje mi ręce, lub wyrzuca mnie na sit outa mimo, że nie upłynęło nawet 5s czasu...

  6. #876
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    wyczytalem gdzies na sieci ze ongame zmienilo sposob naliczania punktow (contributed -> wieghted contributed), to prawda? jaki to ma wplyw na bonusy 8x?

    byc moze gdzies jest info o tym, ale mam powazne zaleglosci w czytaniu forum wiec z gory sorry...

  7. #877
    How are player points collected and how many points can I collect?

    In tournaments you collect five player points for each dollar you pay in fee. So if you play a $10+$2 Sit and Go you will collect ten points.
    In cash games the number of poker points you collect per hand depends on a number of factors such as
    stake level, pot size and the individual relationship between players.
    Note: It is possible to collect partial points.

    1. Incremental Poker Points are awarded for each 20 cent, 1 dollar or 5 dollar added to a pot (depends on stake, see table below). For each $6.15 in the pot, one full Poker Point is awarded.

    2. The maximum amount of Poker Points awarded per hand depends on the stake and game being played and number of players at the table (see table below).

    Point Table:
    Fixed Limit
    StakesPoints awarded for eachMax Points
    Lower than $0.50-$1.0020 cents in the pot2+ players: 1,625
    $0.50-$1.00 to $2.00-$4.00$1 in the pot2 players: 3,25
    3-4 players: 6,5
    5+ players: 9,75
    Higher than $2.00-$4.00$5 in the pot2 players: 3,25
    3-4 players: 6,5
    5+ players: 9,75

    Pot/No Limit
    StakesPoints awarded for eachMax Points
    $0.25/$0.50 or lower20 cents in the pot2 players: 3,25
    3+ players: 4,875
    Higher than $0.25/$0.50$1 in the pot2 players: 3,25
    3-4 players: 6,5
    5+ players: 9,75



    3. Your share of the total amount of points is equal to your share of the pot. So if the total pot size is $30 and you invested $15 of those, your share of the awarded Poker Points is 50%.

    4. Your share of the awarded points will be adjusted based on the internal strength relationship between players in that hand. If you take on less experienced opposition you can expect to collect (slightly) less points, if you go up against more experienced players, you will collect (slightly) more points.

    Should you require further assistance or information, please reply to this message or chat live with us during our business hours.
    Sincerely,
    Dana

  8. #878
    jakies info kiedy wyjdzie P6 ? bo z tego softu to juz raczej nic nie bedzie skoro przez 1.5 roku nie naprawili, pozostaje jedynie liczyc na soft napisany od zera, przez inne osoby -_-
    pisza do mnie ciagle jacys managerowi dajac mi deale na kilku skorkach ongame, a tu dupa bo przeciez grac sie nie da ;/

  9. #879
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    jakies info kiedy wyjdzie P6 ? bo z tego softu to juz raczej nic nie bedzie skoro przez 1.5 roku nie naprawili, pozostaje jedynie liczyc na soft napisany od zera, przez inne osoby -_-
    +1

  10. #880
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja softowi nic nie mogę zarzucić (ale gram maks 6 stołów chwilami, generalnie 4).

    A taki np. PS nie ma ustawiania kwoty beta scrollem na myszce co powinno być czymś podstawowym (BTW mój drugi soft teraz).

    Tak naprawdę tylko Pacific ma soft tragiczny. Pograjcie tam chwilę to pokochacie ONGAME