Strona 62 z 139 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1387
  1. #611
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Mi tam soft pasuje, tylko żeby trochę więcej czasu dali.

    Pomyślcie. Jak soft będzie zajebisty to się poziom znacząco podniesie. Na takim iPoker na 50NL są kolejki po kilkanaście osób do fishów.

    Najgorszy poziom w sieci jest na Pacific i skinach, bo ten soft nie powinien nawet ujrzeć światła dziennego.

  2. #612
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dzisiaj późnym wieczorem napiszę dokładne terminy planowanych zmian. Tych najbliższych oczywiście.

  3. #613
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ja nie widze zadnej poprawy...przy 6 stolach juz chujnia,przy 7 zawiesza sie lobby...

  4. #614
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    moze ongame chce byc pierwszym roomem, do ktorego potrzeba np. 2-3 polaczonych komputerow, by spokojnie grac multitable

  5. #615
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    wyłączcie "Pop table on action" mi znacząco pomogło

  6. #616
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Pomyślcie. Jak soft będzie zajebisty to się poziom znacząco podniesie. Na takim iPoker na 50NL są kolejki po kilkanaście osób do fishów.

    Najgorszy poziom w sieci jest na Pacific i skinach, bo ten soft nie powinien nawet ujrzeć światła dziennego.
    nazywanie softu ipokera dobrym to ciezkie przewinienie

    a co do poziomu to Peri grales na Betfair? tam czas sie zatrzymal w czasach kiedy istnialo tylko zagranie "call"

    trzymam kciuki za ongame bo sam wyglad/uklad mi sie baaaardzo podoba do tego brak WL i mozliwosc siadania gdzie sie chce. Tylko niech on zacznie chodzic normalnie...

  7. #617
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez MiiKeEEe Zobacz posta
    wyłączcie "Pop table on action" mi znacząco pomogło
    mi też to bardzo pomogło. zużycie procesora spadło z 80% do 20% (przy włączonym HUD i na 6 stolikach). jestem zbudowany dzisiejszą postawą oprogramowania P5. niespotykana u mnie od tygodni(miesięcy?) płynna gra. brak "zwisów" lobby. chyba idzie wszystko w dobrym kierunku.

  8. #618
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Kolejny większy update jest zaplanowany na 14.01 w godzinach 06:00 - 08:00 CET. Wziąłbym jednak poprawkę na godzinę końcową, tak na wszelki wypadek. Soft w tym czasie nie będzie praktycznie oferował żadnych gier. Ponadto od godziny 02:00 - 08:00 nie zostaną rozpoczęte żadne nowe turnieje, a od 04:00 - 08:00 nie będzie można rozgrywać również żadnych sitandgo.

    Co przyniesie aktualizacja?

    Jako zadanie główne, ongame podaje usunięcie bugów i stabilizację softu. Punkty te pojawiają się oczywiście cyklicznie, w każdej aktualizacji, ale wszyscy już dawno wiemy, że to wyróżnia dzisiaj ongame spośród innych sieci, niestety.
    Oprócz zmian w tym zakresie wprowadzone zostaną stoły z micro limitami $0.02/0.04. Jest to krok w oczywistą stronę, a nie temat do dyskusji w jakiej kolejności wprowadzać zmiany.

    To chyba tyle na dzisiaj w tym temacie. Przepraszam za małe opóźnienie w podaniu tej informacji.

    Pozdrawiam

    Marcin

  9. #619
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Wczoraj sprawdziłem to na GoalWin i dzisiaj sprawdzę na HeyPoker.

    Prawdopodobnie macie spieprzoną walidację danych przy zakładaniu konta. Jedne maile przyjmuje, innych nie. To samo z adresem.

    Wczoraj wywaliłem walidację ze strony Goalwin i udało mi się założyć i aktywować konto Brawo dla programistów.

  10. #620
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Udało mi się założyć konto tym samym sposobem co na GoalWin. Przekaż tam komu trzeba, że walidacja jest do dupy.

    Nie działa mi wyświetlanie HUD-a na HEY. Na Hollywood jeszcze przedwczoraj działalo. Mam wersję 1.09beta 36b