Strona 53 z 139 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1387
  1. #521
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Update coś mocno popsuł. Bez żadnych modów (wiem, wiem jestem jakiś "gorszy") do wczoraj grałem 11 stolików z PT3 bez żadnych problemów wydajnościowych. Pewnie można było i więcej, ale nie sprawdzałem. Dzisiaj przy 8 stolikach są spore przycinki.

    Sting

  2. #522
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    u mnie też tnie masakrycznie, a gram tylko 4 stoly. do tego zawiesza sie lobby i stoly ciagle "mrugaja".

  3. #523
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    to samo wczoraj gralem 12 dzis max 8 ale przy takiej ilosci juz nawet nie moge wejsc do lobby bo sie scina...stoly mrugaja jak glupie,PT3 coprawda rece zbiera ale HUD nie uzupelnia ich na bierzaco na stolach...poprostu KURWA DRAMAT...
    aha gralem z modami(coprawda beznadziejnymi) i nie jest to wina orginalnego wygladu...poprostu dodanie jednego malenkiego kwadracika do tilowania stolikow(to chyba caly update)spowodowalo dwukrotnie wieksze zuzycie ramu na kompie ktore nawet wczoraj bylo ogromne(ale jeszcze do wytrzymania).
    Ostatnio edytowane przez sviestas ; 15-12-2009 o 23:24

  4. #524
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    U mnie nie aż tak źle. 4 stoły można grać spokojnie.

    Tylko jeden stolik mi zamknęło i kasę wcięło? Czekać, czy pisać do supportu?

  5. #525
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    poczekaj, ewentualnie napisz do supportu jak kasa nie wroci po uplywie 24h. ja sie sam juz sobie dziwie ze znikajace pieniadze z konta nie robia na mnie wrazenia. jeszcze jakis czas temu byl to dla mnie spory szok jak pokerroom moze dopuszczac do tak powaznego bledu i to nie jako jednokrotna awaria ale jako regularny bug, ktory caly czas nie jest naprawiony juz od bardzo dawna.

    co do softu przy 4 stolach musialbys dluzej poczekac zanim zacznie przycinac, niestety jest bardzo duzy spadek wydajnosci po ostatnim updacie. czemu ongame nie wezmie wzoru z innych roomow ktore maja prosty i lekki soft. mam naprawde dobry sprzet ktory wymienilem jeszcze specjalnie przy okazji przejscia ongame na soft P5, ale to jest niedopuszczalne zeby oprogramowanie bylo tak zasobozerne. zastanawiam sie jak graja ludzie ze slabszymi kompami.
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 16-12-2009 o 06:37

  6. #526
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    u mnie podobnie, mocno musze pracowac zeby sie nie irytowac tym ze sie tnie, co gorsze musze dzis pograc 4 godzinki zeby dokonczyc bonusa, moze nie wyladuje w psychiatryku :/

  7. #527
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja zrobiłem nowy (korzystając z pliku żródłowego bwina więc nie wiem czy nie zostaną jakieś loga itd - ale w razie czego łatwo to wyedytować we flash decomplierze)



    dowloads
    MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
    http://rapidshare.com/files/32157616...mages.swf.html

    szukam jeszcze tych kart w prawidłowej wielkości i kolejności kolorów bo w tej nie działa:

    te działają póki co ale nie podoba mi się ten odcień:



    Więc jeśli ktoś ma te pierwsze w działających rozmiarach lub potrafi przerobić w jakimś photoshopie itd byłoby super

    have fun
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 16-12-2009 o 10:59

  8. #528
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517

  9. #529
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    zastanawiam sie jak graja ludzie ze slabszymi kompami.
    Na 1,2 rekordowo 4 stoły, albo grają na innej platformie.

  10. #530
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jak ktoś ma silną psychikę to są i plusy takich update'ów. Wczoraj i dzisiaj mam góra dwóch regularów na 10 osobowych stołach. Norma to 5-6

    Sting