Strona 51 z 139 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1387
  1. #501
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    widze ze problem ze znikajaca kasa tez ciagle nie naprawiony, to juz lekka kpina po takim czasie. przed chwila usiadlem na stoly, na jedym dostalem info ze "stol zostal zamkniety" i oczywiscie cala kase z niego wcielo. jak dlugo jeszcze takie cyrki beda sie tutaj zdarzac

  2. #502
    Dopóki ludzie i roomy bedą grać w tej gównianej sieci to pewnie zawsze. Dopiero jak wszyscy się przeniosą to może zaczną coś robić.

  3. #503
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ludzie skończcie już...

    soft jest jaki jest i trzeba się z tym pogodzić, że przez kolejne 5 lat nic tu nie zrobią sensownego... jak się nie chce grać to nikt nie zmusza...

    poprzedni soft miał kupe błędów i większości podstawowych z nich nie rozwiązali przez jakieś 3 lata to nie wiem czemu oczekujecie, że teraz będzie inaczej

    albo się z tym godzimy i gramy albo nie i idziemy na supermegahiper softy jak PS i FTP i się tłuczemy z regsami

  4. #504
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wiele się już poprawiło i pewnie tyle samo poprawić się jeszcze musi. Podchodzę do tego bardziej optymistycznie niż alchemik. Odbyłem ostatnio robocze spotkanie z analitykami ongame i wynika z niego jasno, że najbliższe dwa miesiące będą decydujące dla funkcjonowania całej sieci. Zobaczymy jak plany wypadną w praktyce. Uważam jednak, że najgorszy okres mamy za sobą. Jak zwykle będę was informował na bieżąco o zapowiedzianych większych zmianach.

    Pozdrawiam

    Marcin

  5. #505
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Zauwazylem ze soft juz tak bardzo nie zamula.
    Jedno co powinni koniecznie jeszcze zrobic to wyeliminowac blad polegajacy na naglym wylaczaniu sie calego softu.

  6. #506
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Zauwazylem ze soft juz tak bardzo nie zamula.
    Jedno co powinni koniecznie jeszcze zrobic to wyeliminowac blad polegajacy na naglym wylaczaniu sie calego softu.
    Nie grałem na ongame od tygodnia więc nie wiem czy nie było jakiegoś update w tym czasie, wczoraj grałem 3h i 2 razy w tym czasie soft sie wyłączył, a disconnect średnio co 15 minut i to takie po 1-2 minuty, zaznaczam że gram 4-5 sng jednocześnie bo przy większej ilości soft wyłącza sie i podczas ponownego ładowania praktycznie zawsze używając ongame betpot jakiś stół włączy sie ale z czarnym ekranem i trzeba tracić czas na ponowne włączenie i wyłączenie softu. Być może to wina mojego laptopa który jest już leciwy i nie nadąża z modowaniem stolików. Ma już ponad 4 lata, procesor Celeron 1,7Ghz i 2GB ram... Jeszcze jedna irytująca rzecz to często po disconnect znika mi opcja register do sng które gram, klikając na inny rodzaj sng albo inne wpisowe jest opcja register a tam gdzie sie ostatnio rejestrowałem jej nie ma i trzeba resetować softa

  7. #507
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Po ostatniej aktualizacji kasa znów znikała i nie będę tego ukrywał. Z pewnością widzieliście już naszego newslettera. Musieliśmy jednak "zdjąć" z naszej strony na prośbę Ongame informacje dotyczące dokładnych terminów. Zmiany więc z pewnością będą, bo i być muszą. Ja wciąż się nie poddaję i czekam na nie z utęsknieniem. Ruch w sieci powoli się zwiększa. W godzinach szczytu mamy już ponad 35 tyś graczy.

    Pozdrawiam

    Marcin

  8. #508
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Macie może jakieś mody do ongame konkretnie hollywood poker ?

    edit: mody znalazłem, ale gdzie to wkleić (hollywood poker) głównie ściągam tableimages.swf, taki plik mam właśnie w folderze gdzie instalowałem rooma, zamieniam ale lipa, nie loto :/
    Ostatnio edytowane przez Akindu ; 11-12-2009 o 16:56

  9. #509
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    U mnie na początku gry na 8 stołach działa całkiem nieźle, a nie wiedziec czemu w miare upływu czasu zaczyna kurewsko przycinać i zużycie proca siega niekiedy 100%...( core duo 2,5 E7200)

  10. #510
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Hej ludziska, był jakiś update? wczoraj wywaliło mnie z klienta w nocy i od tej pory gdy podmieniam plik z tłem stoły się nie ładują...na oryginałach wiadomo że nie da się grać, any help? :P