Strona 5 z 139 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1387
  1. #41
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    po co gracie na szmatławych roomach? :P

  2. #42
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no po to że Ongame to wielka sieć w której od groma fishy a i większość regsów słaba i dobry gracz może mieć winrate kilka razy większy niż np na PS czy FTP

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    no ale soft od zawsze był beznadziejny a teraz jeszcze bardziej, szkoda mi nerwów by było

    zresztą, ja tam gram dla sławy lols

  4. #44
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    soft był beznadziejny ale wystarczyło poszukać 20minut i zaisnatlować wszystkie mody, skrypty itd i zawsze działał wystarczająco spoko... no a dzięki temu że był jaki był przynajmniej regsi grający 20 stołów ze statsami murków nie potrafili tu grać i siedzieć tych swoich dupobonusogodzin...

    ja tam wolę mieć większy winrate i zarabiać z gry niż się wymieniać rakiem z 20 regsami którzy mają 0,000008%ptbb ale za to robią trylion punktów/bonusówbo mają czas i nerwy grać 15h dziennie itd

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    ja patrzę na to długoterminowo, pomęczę się z mocnymi, ale skill rośnie i będę bardziej gotowy na granie na coraz wyższych stawkach + live.

  6. #46
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Dlugoterminowo mozna tez pracowac w kopalni

  7. #47
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Tzn soft nie był az taki beznadziejny, wiadomo ze do FTP mu brakowało, ale po przyzwyczajeniu sie było w miarę ok i rzeczywiście gracze graja słabo.

    ale poker to tez ma byc jakaś przyjemność, a naprawdę jak odpalam ten soft to mnie trafia, jak juz widze jak sie taki wielki stolik odpala i wie m ze będę musiał kliknąć 254 przyciski żeby zacząć grac to mi się odechciewa...

    a najgorsze jest to ze nie mam złudzeń ze ten stan spokojnie będzie trwał miesiącami czego by tu jak zawsze nie obiecywano...

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    tez bym nie uradzil jakbym zamiast skupiac sie na grze mial caly czas wkurwiac i myslec o zjebanym sofcie nawet slabi gracze nie rekompensuja takich meczarni. calkowicie bez sensu jest tkiwc w gownie. jacys idioci zaprojektowali (nie widzialem tylko z przeczytanych opini) ten soft - GL

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Cos jednak robia bo stara struktura turniejowa wrocila. Zachowali tylko ante.
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 18-06-2009 o 16:58

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    mimo wszystko znalazł sie powazny plus:

    HM nie wchodzi w konflikt z "popup table on action" jesli się wyłączy, wczesniej było tak ze niezależnie czy była ta opcja włączona czy nie HM powodował wyskakiwanie stołu na którym mielismy akcje, trzeba jednak poczekac az ktos z 2+2 przerobi np. betPot czy AutoOngame by działały z nowym softem