Strona 49 z 139 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1387
  1. #481
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    tez tak wam tak dzis wywala/zamyka stoly?
    Przez kilka dni tak mialem, skontaktowalem sie z supportem i tam zalecili mi odinstalowanie (log i hh wrzuc do ineego katalogu potem wkleisz spowrotem) programu i zainstalowanie raz jeszcze najnowszej wersji z ich strony.
    Mi to pomoglo, do tego na wszelki wypadek wywalilem wersje pl i postawilem na eng na wszelki wypadek zeby nie kolidowalo z pt3. Poki co wszystko gra.

  2. #482
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Na to co sie wlasnie stalo chyba nic nie pomoze

  3. #483
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Trzeba sobie podzielić rolla na minimum 2 roomy i grać na 2 jak Ongame wysiada. Nie ma co się łudzić, że ten soft kiedyś będzie działać porządnie.

  4. #484
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    no i znnowu jeden wielki jebut

    nic, że miałem dwie duże pule..... :/

  5. #485
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Poprawiło się coś? Ostatnio grałem w czwartek i zamykało mi s&g po około 5 minutach od rozpoczęcia?

    Sting

  6. #486
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Gralem sobie przed chwila. 5 stolow sng wlaczonych i nagle soft sie wylaczyl calkowicie. Wlaczylem, stoly sie otworzyly i dalej bylo wszystko ok.

  7. #487
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jak miło wrócić po urlopie i przeczytać dobre wieści.

  8. #488
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    A ja mam zle wiesci

    Teraz tak powaznie, czy cos koliduje z tym softem czy ten soft jest taki calkiem do d...?
    Mialem problemy, kiedy odpalalem stoliki po minusice +/- wszystkie stoliki lacznie z lobby mi zamykalo i wylogowywalo. Z mila Pania porozmawialem, mowila ze to patch badz pt3 koliduje z pl wersja, zalecila reinstalacje. Tak tez zrobilem.

    Wszystko cacy przez ok. 2 tyg i dzisiaj to samo. Rano na HU wszystko ok, teraz odpala stoly gram kilka minut i zamyka sie wszystko. Pomine fakt, ze trace pieniadze bo to niskie stawki, ale czy ktos kompetentny moze zaproponowac jakies racjonalne rozwiazanie.

  9. #489
    Zmiana softu

  10. #490
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Dobra nie wiem czy mam spasc z krzesla......"our soft is very complex and it needs lots of memory and bandwith......turn of youtube...."
    OK !