Strona 41 z 139 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1387
  1. #401
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    +1

  2. #402
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    z notatkami jest tak od początku i nic z tym nie zrobili

    my z 2 miesiące temu metodą prób i błędów doszliśmy, że jest jakiś limit lości notatek. nie pamiętam już ile ale chyba ok 1,5k

    jeśli przeniosłeś ze starego softu większą ilość to w większości przypadków nie były widoczne żadne, jeśli mniejszą to potem czasem dzieje się właśnie tak, że znikają niektóre, znika nagle jakaś większa ilość, nie są widoczne na stole mimo, że z lobby są normalnie dostępne i jak nadpiszesz coś na tej nibypustej to ta stara z lobby już znika itd

    rozwiązania nie znależlismy niestety, ale najbezpieczniej jest trzymać tych notatek mniej (czyli wyedytujcie sobie ten plik i usuńcie jakieś zbędne lub stare) i wtedy problemów jest mniej

    pzdr

    PS - a mi kasa od 2-3 tygodni nie znika ale za to soft wywala ze stolików, albo sam zupełnie z systemu się wyrzuca nagle...

  3. #403
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    dla mnie wygodniej jest notki robic w PT3 nie ma problemu ze znikaniem ;p

  4. #404
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tak jest łatwiej

    ale jak ja mam notatki na jakieś 5k osób to jakoś nie bardzo chce mi się je teraz przeklejać itd

  5. #405
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    W niedziele siadlem przy ongame, wlaczylem dwa stoly, zaplacilem blindy, soft mi sie wylaczyl. Wlaczylem jeszcze raz, zaplacilem blindy, soft mi sie wylaczyl. Skonczylem chwilowo z ongame zatem

    Co do notatek to ja bym Alchemik na Twoim miejscu juz po prostu grajac wpisywal nowe do PT3 i podczas gry moze przerzucal to na co masz czas z ongame na pt3. Po jakims czasie wszystko bys mial na swoim kompie i nigdy by Ci nie zniknelo...

  6. #406
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    używam HM i w sumie trochę tak robię

    ale w moim przypadku chodzi głównie o ten system znaczków a nie notatek które są mi potrzebne do table selection więc dodawanie do HM nic mi nie daje bo muszę je widzieć z lobby itd

  7. #407
    Kasa wciaz znika

  8. #408
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    crook jak mozna pisac notki w PT3 i widziec je z poziomu stolow??Ja z tymi programami nigdy sobie jakos specjalnie nie radzilem

  9. #409
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    musisz do huda dodac sobie Note Editor jest w zakładce Special

  10. #410
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    a jak sprawa notek wygląda w HM?