Strona 4 z 139 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1387
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    @DeNaturat, raczej nie masz racji - co prawda sprawdzałem to na wersji Mac'owej, ale samo lobby odpala bodajże 18 procesów i każdy stół jest osobnym procesem, więc rdzenie powinny być optymalnie obciążone - nieważne 2,3 czy 4.

    @demigod, indy
    Ja też miałem podobne sytuacje do Was obu - 2 turnieje mi się nie otworzyły mimo pobrania wpisowego, nie można nawet było otworzyć 'tournament details', restarty też nie pomogły - wysłałem w tej sprawie maila do supportu, jeszcze nic nie dostałem. A zawieszające się wątki stolików też mi się zdarzały, czasami zawieszało się samo lobby.

    pozdro,
    wooysiah

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    do listy można dodać kolejny śmieszny...

    wymyśliłiliśmy jak omijać te zjebane notatki pisząc je na nowo jakby i najwidoczniej jest jakiś limit ilości osób z notatkami... po jakiejś tam ilości nie możemy już dodać kolejnej LOL

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Za te pauzy przy all-in ktos powinien dostac z liscia.

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    @DeNaturat, raczej nie masz racji - co prawda sprawdzałem to na wersji Mac'owej, ale samo lobby odpala bodajże 18 procesów i każdy stół jest osobnym procesem, więc rdzenie powinny być optymalnie obciążone - nieważne 2,3 czy 4.
    OK, acz Mac to raczej margines - pod dominującym na rynku Windows XP soft obciąża tylko jeden rdzeń,

  5. #35
    a nie da rady zapisywac notatek w hem ?

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Wlasnie zauwazylem, ze po odejsciu/rozlaczeniu ze stolu przy ponad 100bb nie mozna do niego wrocic, wtf.

    Edit: Sprawdzilem po kilkunastu minutach i sie juz da. Still wtf.
    Ostatnio edytowane przez Larghart ; 17-06-2009 o 04:58

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    da się zapisywać notatki w HM

    ale4 po pierwsze mam ich pewnie z 5k...

    a po drugie statsy z HM widzisz dopiero jak usiadziesz na stole a kluczowe przy table selection jest żebyś to widział już wybierając stoliki

  8. #38
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Coż Ongamae udało się coś co wydawało mi się mało prawdopodobne, zepsuli najgorszy soft jaki istniał... Mam wrażenie ze w tej firmie ludzie nie lubią kasy, nie kumam czemu chcą sie pozbywać regularsów którzy robią największy rake aby przyciągnąć jakiś jednorazowych gamblerów...

    Grał na ongame od półtorej roku i teraz się po prostu nie da...
    - soft mega wolny omg można zasnąć, a trzeba grac 4 stoły zamiast 6-8 bo nic nie widać
    - nieczytelny, małe wszystko, ten chat omg, te wysuwany panel coby kupować chipsy geeeeez
    - te pauzy na allin ahahah no kto to wymyślił i jaki baran dopuścił, w ogóle ten soft przechodził jakieś beta testy czy coś ?
    -waiting list po co to komu? ja np lubie czekać w lobby na wolny stolik grając w miedzy czasie na 4 cudem już otwartych
    - ruch spadł bardzo..
    - mam mocnego kompa a przy 6 stolikach odczuwa sie laga, nikt mi nie powie ze nie...

    znając ongame i głupotę ludzi tam pracujących ten stan będzie trwał miesiącami, niby jak przyspiesza soft jak to wymaga pisania go właściwie od początku a ten robili dekade i co im wyszło...i tak bidny muszę szukać sobie nowego miejsca w sieci

  9. #39
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no najlepsze że ten soft działał już ponad rok we Włoszech...

    więc albo tam nikomu to wszystko nie przeszkadzało albo Ongame jak to Ongame miało wszelkie uwagi w dupie...

  10. #40
    najlepszy jest ten wielki chat lol

    zamiast go tam zostawic niech go przeniosa do panelu na dole tego rozsuwanego w lewo i prawo. Z prawej strony przeniescie na lewo Always muck i sie zrobi miejsce na maly chat taki jak byl w poprzedniej wersji softu.