Strona 39 z 139 PierwszyPierwszy ... 2937383940414989 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 1387
  1. #381
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    zartujesz sobie chyba??? To jest TA rzecz dzieki ktorej ongame mnie jeszcze trzyma przy sobie.
    Narzekalem na to na poczatku strasznie(pierwsza reakcja była podobna do Twojej).. Ale potrwalo to kilka dni - teraz muszę stwierdzić ze brak WL to jest GIGANTYCZNA zaleta P5 teraz..

    Jak potrzebujesz fajnego stołu, to kampisz chwilkę w lobby.. Z WL na każdy taki stół było po kilka osób czekających (i wszędzie tak jest)- jak już wszedłeś to grałeś z samymi regami..

  2. #382
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    zartujesz sobie chyba???
    Az nie wiem co napisac

    Ale potrwalo to kilka dni - teraz muszę stwierdzić ze brak WL to jest GIGANTYCZNA zaleta P5 teraz..

    Juz wiem... ŻARTUJESZ sobie chyba????

    Bardzo bym chcial, zeby mi tak jak Tobie to. nie przeszkadzało. Niestety wogole sobie tego nie wyobrazam .

    Otwieram 6 stolikow i obserwuje graczy, mysle super zbiore wstępne ready ale jak za 3-cim razem ktos wbił się przede mną to idzie kur.... dostać. Natomiast dobrze gadasz z tymi regsami. potrenuje reflex i bede sie dosiadał jako, pierwszy miażdżąc nieregsow.

    I jescze jedno bardzo wazne pytanie, na ktore nie padła odpowiedz. Jak ludzie z branży, jak myślę znający temat mogli nie uwzględnić waiting list????
    Moze wkurwia juz ich ten poker , ciagłe update i chcą się pozbyć klientów i zamknac to w cholere.

    pozdro

  3. #383
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    oczywiście że to jest jeden z niewielu plusów Ongame w tej chwili

    na każdym innym sofcie wchodzisz, widzisz dobry stolik i jesteś 10 na wl

    teraz widzisz fisha i jak tylko sie zwolni miejsce siadasz szybko i zawsze jesteś pierwszy

    no bo żaden regs grający 10 stołów nie zdąży tego zrobić przed Tobą a wcześniej sobie siedział na milione stolików na drugi milion z fishami był 1 na WL i kosił kolesi czekając na monstery

    GL w trenowaniu refleks

    No i jak rozmawiam z dziesiątkami regsów na Ongame to każdy z nas ma identyczne zdanie na ten temat. Na początku panika itd ale z czasem okazalo się że to fajna odmiana od wszystkich innych softów i pomoc w walce przeciwko murującym multitablingerom kasującym fishy

  4. #384
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    ok , skoro tak mówicie

    niech tak będzie

  5. #385
    Tez uwazam ze brak wt jest genialny, ale nie rozumiem dlaczego stoly do omahy nie sa resizowane wtf!? Wszystkie stoly holdemowe sa czy cashe czy turki, ale co za problem z ta omaha to ja nie rozumiem.

  6. #386
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    teraz widzisz fisha i jak tylko sie zwolni miejsce siadasz szybko i zawsze jesteś pierwszy
    A kto normalny zwalnia miejsce mając fisha przy stole ?

  7. #387
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    masz kilka opcji

    - short który przegra allina
    - short który się podwoi i schodzi
    - słaby regs któy przegra allina i nie chce grć na pechowym stoliku
    - słaby regs który się podwoi i nie chce grać deep
    - średni regs który gra 10 stołów i ma w nosie tego fisha

    no i najważniejsza - Ongame WYWALI takiego zawodnika ze stołu

    tak czy inaczej efekt jest taki że jak lokaluzję fisha to prawie zawsze w ciągu 5 minut siadam na stoliku jako pierwszy a wcześniej jak byłem 5 na WL to nie było na to szans

  8. #388
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    masz kilka opcji

    no i najważniejsza - Ongame WYWALI takiego zawodnika ze stołu
    No to jest argument z którym się muszę zgodzić

  9. #389
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cieszy mnie, że dyskusja na temat WL się trochę odwróciła. Największym kabaretem będzie jak zostanie teraz wprowadzona (nic mi o tym póki co nie wiadomo). Stoliki do omahy będą miały w przyszłości podobne funkcje do holdema. W skład podobieństw wchodzi zmiana ich rozmiarów.

    Marcin

  10. #390
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Lobbuj, przeklinaj, wyklinaj zeby tylko nie wprowadzili WL. To jeden z niewielu pozytywów w czasach znikającej kasy, losowanego co poł godziny buttona i padajacych stolików...