Strona 26 z 139 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1387
  1. #251
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    @Qsy

    nie ma takiej opcji, żeby przepadło. Godzina, i jak masz numer stołu i wszystko wróci na Twoje konto.

    Tomek mam nadzieję, że przyzwyczaisz się na nowo do softu. Klika zmian jeszcze nastąpi więc trzeba być elastycznym.

    Marcin

  2. #252
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Wkurza mnie teraz to ze nei zapamietuje notatek ani kropeczek.

  3. #253
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Zabawne jest to, ze po zmniejszeniu stolow nie moge zmieniac rozmiaru na stolach, ktore otworza sie pozniej.

  4. #254
    Macie też tak, że po zamknięciu chata karty się trochę rozmazują? Jak włączam stół karty są ostre, wyłączam chat - karty się lekko rozmazują. Nie pomaga z powrotem włączenie chata, karty pozostają rozmazane. Poniżej screeny.

    Przed - karty ostre:
    http://img19.imageshack.us/img19/4539/bwinbefore.jpg

    Po - karty rozmazane:
    http://img197.imageshack.us/img197/3858/bwinafter.jpg

  5. #255
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    hehe a wczoraj przez chwile zastanawialem sie gdzie jest hand history;p teraz juz widze

    Nie zauwazylem zeby karty mi sie rozmazywaly. Moze dlatego, ze obecnie gram glownie na laptopie na stolach mini.

  6. #256
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Ostatnio bardzo czesto sie zdarza ze wyrzuca mnie podczas gry z serwera. Czasami nawet 3 razy w ciagu kilku minut. Teraz np 2 razy mnie wyrzucilo w ciagu kilku minut wiec dalem sobie spokoj z gra.

  7. #257
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Masz jakieś dokładniejsze informacje na temat stołów Pająk? Bo ja serio wysyłam za każdym (jeśli jest jakiś problem) wysyłam powiadomienie do ongame. Swoją drogą muszą mieć mnie tam dosyć.

  8. #258
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Bo ja serio wysyłam za każdym (jeśli jest jakiś problem) wysyłam powiadomienie do ongame. Swoją drogą muszą mieć mnie tam dosyć.
    zapamietaja dobrze i awans dadza za sumiennosc

  9. #259
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Marcin. wczoraj bylo tak ze wlaczylem soft, Zdolalem odpalic 3 stoly i zaraz po 1 rozdaniu wywalilo mnie z pokerroomu. Odpalilem ponownie heya, stoly sie zaladowaly po czym znowy mnei wywalilo. Kilka godzin pozniej znowu tak samo sie stalo, wiec wczoraj nic nei pogralem.

  10. #260
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Zerknę w historię rozdań.

    Edit: Masz "kilka" $ w grze. Jest również info, że cię rozłączało. Musisz pewnie poczekać do jutra na zwrot.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 03-08-2009 o 08:12