Strona 22 z 139 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 1387
  1. #211
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ale paskudne te karty. To jest standard teraz? O.o

  2. #212
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    rzeczywiscie fatalne

    80% karty ktora przedstawia figure to twarz krola albo rycerza ze szpikulcem po co to komu?

    ale chyba to mozna bedzie jakos tam edytowac. zdaje sie Alchemik pisal o tym juz w ktoryms z watkow. przynajmniej tak mozna bylo na starym ongame.

    pozdr

  3. #213
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    mozna dodawac mody, ktore zmieniaja karty i wyglad stolika.

    ja korzystam z klasycznych dolaczanych do ongame kart i na poczatku sie troche zdziwilem ale teraz jestem przyzwyczajony.

    Ogolnie po 9k rak musze stwierdzic, ze gra mi sie na ongame dobrze/bardzo dobrze. Jak wiekszosc bledow bedzie poprawiona to mysle, ze bedzie to najlepszy "europejski" soft.

  4. #214
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Jeśli chodzi o poziom na ongame, to ostatnio zrobiłem sobie prawie 2 tyg. przerwy od gry i z przykrością zauważyłem, że obsada w sitach prawie wróciła do poziomu sprzed update'u, bo część regów jednak wraca...

  5. #215
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    szczerze muszę przyznac ze Ongame wróciło do "przyzwoitego" poziomu chodzi mi o soft, jesli komuś nie przeszkadza brak WL to nie ma powodów do narzekań, problem z "this table is closed" chyba został rozwiązany, a wygląd stołu i kart zawsze mozna sobie zmienić

  6. #216
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Mam prosbe do Marcina o jeszcze jedna zmiane w sofcie ongame, ktora nie powinna byc jakas trudna.

    Otoz za kazdym razem jak uplynie mi czas na podjecie decyzji i akurat nie zdaze to pojawia sie button "im back" tylko, ze jest on w niefortunnym miejscu, bo po zakonczeniu rozdania "im back" zmienia sie w "leave" i jak chce wrocic na stolik czesto klikam w "leave" i mnie wyrzuca kompletnie.

    Jakby przycisk "im back" pojawial sie w miejscu "sit in" nie byloby tego problemu i nie dochodziloby do tylu misclickow.

    Strasznie mnie to irytuje i w godzinnej sesji na kilku stolach zdarza sie conajmniej raz.

  7. #217
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Napiszę tą uwagę do ombudsmana z ongame.

  8. #218
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Jak wiekszosc bledow bedzie poprawiona to mysle, ze bedzie to najlepszy "europejski" soft.
    Przypomniał mi się stary dowcip Pietrzaka z czasów komuny : "Gdybysmy mieli blachę zalalibyśmy świat konserwami. Ale nie mamy mięsa"

  9. #219
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    hehe, ale tych bledow nie ma az tak strasznie duzo.

    Gram tam 2tyg i ani razu nie zabralo mi kasy, na poczatku dziwne rzeczy sie dzialy ale teraz wszystko smiga ok

    dzieki Marcin, strasznie to wkurzajace, szczegolnie jak sie ma dobry stolik i sami siebie z niego wyrzucamy sie...
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 24-07-2009 o 23:40

  10. #220
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Komunikat:

    od jutra do poniedziałku włącznie nie będę mógł korzystać z netu a co za tym idzie nie będę mógł się udzielać na forum. Przepraszam za tą małą niedogodność i do zobaczenia we wtorek.