Strona 121 z 139 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 1387
  1. #1201
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    hej, pamietam, ze w tamtym roku byla mowa o polaczeniu ongame z party poker. wiadomo juz cos wiecej na ten temat ?

  2. #1202
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Bwin łączy się z party. Na razie nie ma informacji czy i jak będzie to oddziaływać na całą sieć.

  3. #1203
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Gram na Goalwin, ostatnio mam problem tego typu że nie wyświetlają mi się puste stoliki. Sprawdziłem na bwinie, tam się wyświetlają. Czy ktoś gra na Goalwin i ma podobny problem?
    PS. uprzedzając pytanie, mam wyłączoną opcję "ukryj puste stoły" :P

  4. #1204
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    hej, pamietam, ze w tamtym roku byla mowa o polaczeniu ongame z party poker. wiadomo juz cos wiecej na ten temat ?
    gdzies czytałem ze na 95% beda dalej ciagnac oba brandy osobno mimo polaczenia sie w 1 firme.

  5. #1205
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Czy ktos gra PLO na Ongame? Pytam bo mam b. duzy problem z crashami softu (konkretnie gram na Hey). Np jak otworze 4 stoly i nacisne przycisk do tile`owania stolow, soft sie zawiesza i trzeba zamknac i od nowa otwierac. Taka sama sytuacja ma miejsce przy zamykaniu jakiegos stolu. Odrazu mowie ze nie mam zadnych modow co do softu, standardowy wyglad itp.

    Edit: Teraz juz w ogole przy czym kolwiek w PLO mam crasha. Nawet przy nacisnieciu Wait for Big Blind...
    Ostatnio edytowane przez citmod ; 03-03-2011 o 15:42

  6. #1206
    Mam podobny problem.Gdy Poker tracker importuje rozdania, każda próba zamknięcia któregoś stołu kończy się zawieszeniem softu.Muszę zatrzymywać import rozdań,zamknąć stół i uruchamiam import na nowo.Strasznie to upierdliwe.Też gram na Hey.Jakieś rady???

  7. #1207
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    @Grzegorz1811

    Mam podobny problem, pomimo że używam HM. Podobno jedynym

    Popytałem na forum HM i nic nie pomogli. Pomaga ponoć reinstalacja i postawienie od nowa bazy. Jeszcze nie próbowałem.

    Ongame client freezes when starting auto import/HUD - Page 13 - Holdem Manager Forums

    Może zadziała i w przypadku PT3
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 04-03-2011 o 00:12

  8. #1208
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Zrobilem Update HEM do najnowszej wersji i poki co zagralem jedna sesje i bylo wszystko w porzadku, ale zobacze jak bedzie dalej...

    Edit: Hm wlasnie skonczylem sesje, "tylko" raz mialem crasha, przy wpsywaniu notki do HEM. Zakladam wiec ze te crashe maja cos wspolnego z kombinacja HEM+Ongame. Ale nie mam pojecia jak temu zaradzic, skoro bilson pisze ze juz pytal na forum HEM i mu nie pomogli.
    Ostatnio edytowane przez citmod ; 04-03-2011 o 02:30

  9. #1209
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ostatnio grałem na Ongame dwa tygodnie temu, więc moje informacje mogą być już nieaktualne (nie wiem czy był jakiś update). W nowej wersji HM u mnie wszystko było OK, natomiast w PT3 była dwa rozwiązania (oczywiście oba miały swoje minusy). Pierwsze to włączenie opcji "HUD Always On Top", ale wtedy gra z jakimkolwiek overlapem jest dość niewygodna. Druga opcja to (z wyłączonym "HUD Always On Top") to stopowanie HUDa na czas zamykania stolików.

  10. #1210
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    U mnie rowniez przez ostatnie kilka dni grania nie bylo juz problemow z crashami.