Strona 104 z 139 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 1387
  1. #1031
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Fuzja byłaby zajebista, jakby został soft Party i bonusy z Ongame

  2. #1032
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Fuzja byłaby zajebista, jakby został soft Party i bonusy z Ongame
    Soft Party był dobry zanim przeszli na to gówno z Rabbitami i innymi niepotrzebnymi funkcjami.

  3. #1033
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ja mysle ze zostanie po staremu - beda ciagnac 2 osobne marki ale jako 1 wlasciciel - bezsensownym ruchem byloby zamykac 1 z tych mocnych brandow, a juz zamkniecie obu i stworzenie nowego to strzal w kolano.

  4. #1034
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Ja mysle ze zostanie po staremu - beda ciagnac 2 osobne marki ale jako 1 wlasciciel - bezsensownym ruchem byloby zamykac 1 z tych mocnych brandow, a juz zamkniecie obu i stworzenie nowego to strzal w kolano.
    Utrzymywanie dwóch marek oznacza większe wydatki na utrzymanie oprogramowania i infrastruktury. Poza tym Ongame od czasu wprowadzenia słynnego P5 nie jest raczej dobrą marką. Tak więc jest sens likwidacji jednej z nich, a konkretnie Ongame.

    Anyway, jako że grywam sobie na Paty, to czy powinienem zacząć już się bać że jednak to słynne P5 zostanie oficjalnym softem tych dwóch połączonych kompanii?

  5. #1035
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Fuzja dotyczy bwin, a ich kierownictwo nie przekazało jeszcze żadnych informacji na temat oddziaływania tejże na sieć OnGame. Myślę, że jest to część tzw. "grubszego" planu, którego szczegóły będą puszczać w eter jak fuzja dojdzie do skutku. Przez najbliższe pół roku nie zmieni się nic.

    /Marcin

  6. #1036
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    koniec miesiąca = generowanie rake spadło o 1/3 po 15tym w stosunku do hema..

    a my dalej nie znamy konkretów, moja myśl jest prosta, niby maja donki dostać tą część, ale oni i tak nie są w stanie wyrabiać bonusów i wszystko zostaje w kieszeni ongame...

  7. #1037
    Mi spadło o 40% w stosunku do HM-a po 15-tym, teraz gram znowu na FTP. Na pewno więc udało im się jednego rega wygonić z Ongame. Jeszcze trochę i będą tam juz same donki przerzucające rake i nikt nie będzie kasy zgarniać

  8. #1038
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja to zawsze myślałem, że w pokera gra się po to, aby wygrywać kasę a nie generować rake. Ale widocznie w błędzie byłem.

  9. #1039
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Jak to wyliczacie? Ja na GoalWin za punkty kupuję $. Patrząc na to co pokazuje HEM to w poszczególnych miesiącach RB różniłby się o ok 6%. W tym miesiącu zanosi się, że RB również się zmieści w tej różnicy 6%. Gram 10-12 tys rozdań miesięcznie.

  10. #1040
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Cytat Zamieszczone przez gargamel_ Zobacz posta
    Na pewno więc udało im się jednego rega wygonić z Ongame. Jeszcze trochę i będą tam juz same donki przerzucające rake i nikt nie będzie kasy zgarniać

    r u srs?